Yeni profil mesajları

İnsanların çoğu sürekli birilerinin izinden gitme eğilimindedir, o çoğunluk çıkıp da demez ki ben kendi izimi oluşturayım.
Bugün iPhone Xr aldıktan sonra boşa çıkan Galaxy s9 umu satmaya götürdüm. Kadıköyde en az 5 6 tane telefoncu gezdim. Hepside elimizde şu kadar s9 var kimse almıyor dedi. En son ufak bi dükkana girdim alırız dedi. Şöyledir böyledir en sonunda 5000tl fatura fiyatı olan cihaza 1800tl veririm başkada olmaz dedi. Bende razı oldum. Cihazda çizik yoktu pırıl pırıldı. Yok arkadaş yok bundan sonra mümkün değil android almam.
  • Beğen
Reactions: Froseth
Tommy Vercetti
Tommy Vercetti
Ben 3400 e ikinci el almıştım S9 u geçen sene eylülde. Dün 1800 e bıraktım geldim. Aynı paraya 7 plus almış olsaydım en kötü 2700 e bırakırdım.
Tommy Vercetti
Tommy Vercetti
Ki zaten benim amacım 7 plus almaktı. 6s ten geçecektim. Telefoncudan 6s in üstüne para vererek 7 plus almıştım ve sıkıntılı çıkmıştı. Ekranı çakmaydı, kamerası buğuluydu, hoparlörleri cızırdıyordu bildiğin pert telefonmuş eve gelince farkettim.
Tommy Vercetti
Tommy Vercetti
Daha sonra adama geri götürdüm ve S9 la değişmeyi teklif etti bende kabul ettim. Yoksa para üstünü karttan taksitle verdiğim için banka komisyonu yanacaktı. Tezgahta da başka iPhone olmayınca kabul etmiştim.
Selamlar .Samsung Smart TV Wifi Sorunu bölümündeki yönlendirmelerinizi denememe rağmen wifi sorunu çözülemedi.Ağ bulmuyor.UE46ES6140 Samsung
Geceleri burada geçirmeyi çok seversin biliyoruz, avatarda gece ve mum ışığında burada yazılar yazarsın. 😊
Üst
stat counter