Youtube Kanalım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

astegon

Profesör
Bunu düşünüyorum. Ama mikrofondan rahatsızım iyi diye aldık bu çıktı hani iyiliği kötülüğü tartışılır. Berrak saf bir ses olsa arkasına fon müziğini de yapıştırırız telifsizinden

Boya by m1 bak millet bununla cillop gibi ses alıyor ben alamıyorum. Ben kaydı bilgisayar üzerinden alıyorum.
Bunun jak çizgilerini değiştiren pilli bir amplikatörü var bunu açarak pcye bağlıyorsun o vakit çooook daha kötüydü

Ben evde kulaklı miktofknların tek jakını mikrofon ve kulaklık diye iki jaka ayıran bir çevirici buldum taktım kulaklık jakı boşta kalıyor mikrofon jakını laptopa taktım. Ses çok daha iyi duruma geldi bakma şıanki haline şükrediyorum. Anlam veremiyorum

Mikrofon kalitesinden kasıt dış sesleri absorbe edememesinden ise kasıt o biraz da benim hatam.

Eğer mikrofonun kaydettiği ses kalitesi ise sorun zaten ona gerekli mi gereksiz mi olduğu şüpheli bir şekilde gıcık kapıyorum.

Kafayı yiyip camdan fırlatıp rode nt alasım var. Ama bu kadar küçük bir kanal için 1000-1100 TL'lik bir mikrofon alınmaz sen de onaylarsın bu durumu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya ben daha çok fontlarda video genelinde bir birlik ve düzen olsun isteynlerdenim.

Logo ve kapak meselesi tamamen benim üşengeçliğim demesinler batmıyor gözüme batıyor. Hem de felaket batıyor.
Ama bunlar için Adobe falan lazım veya Gimp öğrenmem lazım (belki de ben abartıyorum.)
Okul başlasın oyunu falan bırakıp hayatımı düzene koyunca buna da düzenli vakit ayıracağım. Şuan serseri gibi yaşıyorum. Sabah 6'da yatıp öğleden sonra 3de kalkmalar falan.
:tearsofjoy: bu işler sabır ve özveri işi.

Yapacağına eminim. Mikrofon için de o kadar yatırıma gerek yok. Benim kulağımdan dolayı da olabilir tabi. Ama bununla da idare edebilirsin.

Adobe tarafında güzel uygulamalar var. Onlarla rahat bir şekilde editlersin.

Oyunu da bırak tabi. Bu işlere girdiysen...

bu işler sabır ve özveri işi.
Ben de sabır yok. :D

Yapacağına eminim. Mikrofon için de o kadar yatırıma gerek yok. Benim kulağımdan dolayı da olabilir tabi. Ama bununla da idare edebilirsin.
Ben de ses kalitesinde bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Fakat hala bu benim yüksek kalite isteyişimden ötürü mikronun kalitesini verdiği halde vermiyormuş gibi hissetmemden dolayı mı yoksa mikrofonda veya bilgisayarda mı sıkıntı var anlayamadım.

Adobe tarafında güzel uygulamalar var. Onlarla rahat bir şekilde editlersin.
Adobe uygulamalarına crack gerekiyor ben de crack kullanmak istemiyorum. Video edit için davinci resolve var. Tertemiz program bazıalrına göre premiere'e göre daha iyi.

Photoshop yerine gimp kullanmaya çalışıyorum ama verdiği tepkiler konusunda sıkıntı yaşıyorum azıcık öğrenmek lazım.
Oyunu da bırak tabi. Bu işlere girdiysen...
Oyun videosu çekicem bronzda 30 kill diye
Sende Yıtıbır olup sağa sola saldırmayacaksın değil mi?
Kardeşimle yeğenimi dövüp videosunu çekicem.

Şu gözüme çarptı uçuşa mı geçiyoruz ne ? :D Gece 3:40'dan öğleden sonra 16:15'e kadar +178 dakika izlenme ve 110 görüntülenme üstelik birşey yapmadım.

Adsız 1.png
adsız 2.PNG

1568640532487.png

Son düzenleme:
stat counter