Xiaomi mi 9T nasıl telefon alınırmı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ishak042

Profesör
Güzel telefon alınır. Eğer benim için performans aşşırı önemli değil dersen ekran gövde oranı iyi olsun ve pop up kamera olsun dersen alınır tabi

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Orta üst seviye çihaz tasarımı güzel alınabilir

mit_27

Üyecik
Honor 9X ile karşılaştırılınca hangisini tercih edersiniz?

Sweeny

Asistan
Alınır bence donanım olarak Snapdragon 730 üst seviye işlemcilere kafa tutacak performansı var. Ayrıca Honor 9X güzel cihaz. Fakat android sisteminde donanım olarak Snapdragon yapılan optimize iyileştirme çok farklı noktada oluyor. Şahsen ben kendi açımdan fiyat olarak çok makul olmadığı sürece Huawei kirin işlemcisini tercih etmezdim. Fakat bunu demem telefonun kötü olduğu anlamına gelmiyor. Yazılımsal uygulamalarda veya oyunlarda optimize konusunda Snapdragon işlemci kadar başarılı olmuyor.

ozgun7

Doçent
Ben mi 9t alacaktım da güvenemedim ya bir ara mi8 kullanıyordum. Yazılımı hoşuma gitmemişti pek. Arada uygulama çökmesi oluyordu. Bir aylık kullanılmış oppo rx17 pro aldım. İşlemci konusunda kafanı hiç sıkma. Benimkinde 710 var mesela bu cihazda daha hiç çökme vs ile karşılaşmadım. Yazılımı iyileştirmişlerse eğer işlemci hiç sorun değil.

Son düzenleyen moderatör:

Webhead

Profesör
Honor 9X ile karşılaştırılınca hangisini tercih edersiniz?
ben honor 9x alırdım zaten Kirin 810 SD730'a denk bir işlemci yani 9x de alsam 9T de alsam bir fark olmayacak
tek fark 9T hızlı şarjı destekliyor onun dışında Honor 9x'ten üstün hiçbir yanı yok

HYÇ

Doçent
3000 liraya ithalatçı garantili, 3150 liraya Xiaomi garantili satanlar gördüm. Xiaomi resmi garantili şekilde alınır ama bir tık fiyatının düşmesini bekleyebilirsiniz. Gerçi Xiaomi'ye güven olmaz, fiyatlar artarsa şaşırmam.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Mi 9t güzel telefon ama s9 plus bakabilirsin fiyatı Teknosada 1000 Tl gibi bir fiyat ucuzladi

Codemm

Üyecik
Alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama fiyatı düşecek diyorlar beklemeni öneririm.

stat counter