www.petsiparis.com

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


petsiparis

Üyecik
Katılım
16 Mar 2016
Mesajlar
1
Puanları
1
Konum
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, www.petsiparis.com'u size daha iyi tanıtmak istiyoruz. Sitemiz 2008'den beri can dostlarınıza hizmet vermektedir. (Kredi kartına taksit/ Havale/ Paypal/ Kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur) Hepinizin bildiği gibi aynı ürünler, aynı mamalar tüm internet aleminde bulunmaktadır. petsiparis sadece yetkili Türkiye distribitörleri ile çalışmayı tercih eder. Ara toptancılarla veya yurt dışından gelen kaçak mallarla ürün temini yapmaz. Bu sebeple aldığınız her ürünün arkasında yetkili distribitörlerin güvencesi vardır. petsiparis'in görevi sizlerin siparişleri adresinize ulaşıp memnuniyetinizin sağlandığı ana kadar devam eder.

Sizlere sitemizi denemeniz için bir indirim çeki oluşturduk; Hediye çeki kodu shiftnisan
İndirim çekinin kullanım şekli şöyledir:
1) Minimum alışveriş tutarı olmaksızın %10 indirim sağlamaktadır.
2) Hediye çeki kullanımı için minimum alışveriş tutarı yoktur, her tutarda çalışmaktadır.
3) Kullanım tarihi 16.3.2016 - 30.4.2016 arasıdır.
4) Aynı üye tarafından "2" ayrı alışverişte kullanılabilir.
5) Toplam kullanım sayısı "10"dur.
6) Sitemizdeki "diğer ürün kampanyaları ile kullanılabilir" ve "başka kampanyalar ile birleştirilebilir"
7) (Kısacası bu hediye çeki kullanıldığında havale ile alışverişte 5% indirim kullanılabilir, üye olunduğunda aynı şekilde 250 parapuan (10TL değerinde indirim çeki oluşturmaya denk gelir) kazanılır, her alışverişte parapuan kazanılır, sitedeki diğer indirimlerden yararlanılır, hediyeli ürünlerin hediyelerinden yararlanılır, normal siparişlerdeki gibi 75TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir, sepete özel indirimlerden yararlanılır ve kasa önü fırsatlardan yararlanılır.)

Sormak istediğiniz herhangi bir konu için [email protected] eposta adresini ve 444 9 738 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.
 
Üst
stat counter