Wifi sinyal gucumu arttirma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ahmet43434343

Üyecik
Merhaba arkadaşlar size bir konuda danışacağım benim sinyal gücüm bana yetersiz geldi ve bende xiaomi mi wi-fi pro aldım ama bir performans göremedim arkadaşlar şimdi ise evin bir ucundan diğer ucuna ethernet kablosu çektim sizce ne yapıyım önerilerinizi soylermisiniz tesekkurler

Ahmet43434343

Üyecik
Şuan xiaomi mi wi-fi pro kullanmıyorum en baştan en uca evin bir tane ethernet kablosu çektim bir ucu boşta bir ucunuda modeme bagladım diger ucuna ne onerirsiniz modem tarzidir bilmiuorum işte onu soruyorum?
Tesekkurler
Mesaj otomatik birleştirildi:

evinizin yapısına bağlı olarak da değişiklik gösterir özellikle lamine ağaç kaplama varsa duvarlarda ne yazık ki çekim gücünü çok etkiler.

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
Şuan xiaomi mi wi-fi pro kullanmıyorum en baştan en uca evin bir tane ethernet kablosu çektim bir ucu boşta bir ucunuda modeme bagladım diger ucuna ne onerirsiniz modem tarzidir bilmiuorum işte onu soruyorum?
Tesekkurler
tavsiye olarak modem tarzı olanları tercih edin
örnek :
TP-LINK TL-WR850N 300 MBPS KABLOSUZ ACCESS POINT/MENZİL GENİŞLETİCİ/ROUTER Fiyatı ve Özellikleri

Yada modemi evin orta yerine koy menzil genişleticilerle odalardanda yakalamaya çalış.

Son düzenleme:

Ahmet43434343

Üyecik
tavsiye olarak modem tarzı olanları tercih edin
örnek :
TP-LINK TL-WR850N 300 MBPS KABLOSUZ ACCESS POINT/MENZİL GENİŞLETİCİ/ROUTER Fiyatı ve Özellikleri

Yada modemi evin orta yerine koy menzil genişleticilerle odalardanda yakalamaya çalış.
Ethernet girişi ilemi bagliyacahim

Xaomi Repeater bak knk bir işe yarar.
Saten xiaomi kullanıyordum ama işimi görmedi ethernet girişli bi menz8l arttırıcı lazim

stat counter