Telefonum Bilgisayara bağlanmıyor...[Sony Xperia S]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ChesLak

Asistan
Selamınaleyküm arkadaşlar...

Sony Xperia S aldım ve telefona bilgisayar aracılığı ile birkaç şey indirmek istedim ancak bir türlü bağlanmadı.

Sony PC Companion'u indirdim oda algılamadı. Ancak... şöyle bir sorun var format attıktan sonra urlmon.dll hatası geliyordu kurduğum çoğu program oyuna ve Sony PC Companion'ada geldi bu hata acaba bu yüzden olabilirmi.

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler...

Youshet

Üyecik
Kabloda sorun olabilirmi ?

Nası yani hiçmi bağlanmıyor ?​

ChesLak

Asistan
Kabloda sorun olabilirmi ?

Nası yani hiçmi bağlanmıyor ?​
Kabloda sorun yok çünkü telefonu bilgisayara bağlayınca görüyor ancak, yazılım yükleme geliyor yükleyince olmuyor hata oluştu diyor. Sony PC Companion'u yükledim ancak formattan kaynaklı urlmon.dll sorunu vardı bu programada aynısı dedi. acaba sorun bundanmı? yani asıl sorunum telefonum PC'ye bağlanmıyor. görüyor ancak bağlanmıyor...

Youshet

Üyecik
Kabloda sorun yok çünkü telefonu bilgisayara bağlayınca görüyor ancak, yazılım yükleme geliyor yükleyince olmuyor hata oluştu diyor. Sony PC Companion'u yükledim ancak formattan kaynaklı urlmon.dll sorunu vardı bu programada aynısı dedi. acaba sorun bundanmı? yani asıl sorunum telefonum PC'ye bağlanmıyor. görüyor ancak bağlanmıyor...
yüklemek istediğinz dosyada sorun olabilrmi ?

Youshet

Üyecik
Hee.
Bilgisayarında sorun olabilir. Demekki bağlamıyor. Pc giriş çıkışlarını kontrol et.

H SİZER

Doçent
android telefonların bağlantısı biraz farklıdır ayarlar -kablosuz ağ-USB yardımcı uygulamaları- belleği pc ye bağla yöntemini kullanarak bağlantı kur yazılıma gerek yok ama bu şekilde bağladıktan sonra yazılımı kurmayı dene

ChesLak

Asistan
android telefonların bağlantısı biraz farklıdır ayarlar -kablosuz ağ-USB yardımcı uygulamaları- belleği pc ye bağla yöntemini kullanarak bağlantı kur yazılıma gerek yok ama bu şekilde bağladıktan sonra yazılımı kurmayı dene
Telefonum Sony Xperia S nasıl bu ayarlara girebilirim.

H SİZER

Doçent
bu telefon android değilmi benim tarif ettiğim yöntem de android telefonların bağlantı yöntemi

bilisimhaber

Üyecik
Sony Xperia S'de Android işlemci var. Öncelikle Telefon ile Pc arasındaki senkronizasyonu doğru yapmalısın. Sony PC Companion sorunsuz yüklendi mi? Şu linkte videolu olarak anlatmış bağlantıyı faydalı olabilir umarım düzeltirsin kolay gelsin.http://www.youtube.com/watch?v=dhWt_5GcoAc

ChesLak

Asistan
Arkadaşlar... kabloda ve ayarlarında bir problem yok, tek şüphelendiğim nokta şu anda PC'nin işletim sistemi XP bu yüzdende olabiliyormuş. birde programları sorunsuz kurmama rağmen çoğu programa urlmon.dll diye bir hata veriyor yanlış fortmattan kaynaklı Sony PC Companion'ada bu hatayı verdi...

recepkng

Asistan
Başka bir bilgisayarda dener misin? yada denedin mi hiç?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende sony xperia s var bilgisayara bağlıyorum bazı öğler bilgisayarda göstermiyo ama tlf gösteriyo neden yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selem arkadaslar bende sony xperia sl var bunun ekrani kirildi ve icinde numaralar varrdi ben onumaralari alabilirim yardimci olun lutfen simdiden tessekurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba bendede sony ixperia u var ve açıldığınüında sadece sony yazısı çıkıyor power ve ses açma düğmesinden format atmayı denedim olmuyor ve telefon bilgisayara bağlanmıyor bağlansa sony pc comparation dan düzeitcem ama bağlayamadım yardımcı olur musunuz ?

stat counter