Technopat

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ozmen_celik

Asistan
Mesajlaşmanızı görmeden bu konuda yorum yapamam ama asıl çoluk çocuk dolu üyeler ve yöneticiler nerde diye sorarsanız R10 a bakın o zaman göreceksiniz bir forum daha kötü hatta en kötü nasıl yönetilir diye.

Not: Technopat için bişey diyemem çünkü kullanmadım hiç.

iyi forumlar

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Mesajlaşmanızı görmeden bu konuda yorum yapamam ama asıl çoluk çocuk dolu üyeler ve yöneticiler nerde diye sorarsanız R10 a bakın o zaman göreceksiniz bir forum daha kötü hatta en kötü nasıl yönetilir diye.

Not: Technopat için bişey diyemem çünkü kullanmadım hiç.

iyi forumlar
R10'da ne kadar dikkatli ve tarafsız olursan o kadar temiz ticaret yapabilirsin. Bugüne kadar ben bir sorun yaşamadım aksine sorun yaşatanlara ne olduğuna şahit oldum.

Emin Akar

Asistan
ben noktayı"." son kelime ile bitişik yazmadım diye 1 günlük ban yemişliğim var xD.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şhh sen sakin xD

ben bir aralar rx 590'da wattman ve uçuk TDP değeri var diye ben onun yerine gtx 1060 6gb önerdim diye 1 yıl ban yedim. :D üstelik önerdiğim zaman rx 590 1700tl iken gtx 1060 1100 tl idi ve bu 2 kartın arasında 4-5 fps fark var. D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D kanıt ta sunmama rağmen geri almadılar üstelik kabul de ediyorlar kanıt olmasına rağmen attıklarını. D:D:D:D:D:D:D:D

AMD fanlarının saçmaladıkları şeylere bak XDDDD 😂 😂 😂 😂 buradan pek farkı yok ama xD

bu arada konuyu atar mısın?
Konudaki benim ve o cahilin mesajlarının çoğu silindi ama yinede atıyorum: 6000 TL Monitörsüz sistem tavsiyesi - Technopat Sosyal

ozmen_celik

Asistan
R10'da ne kadar dikkatli ve tarafsız olursan o kadar temiz ticaret yapabilirsin. Bugüne kadar ben bir sorun yaşamadım aksine sorun yaşatanlara ne olduğuna şahit oldum.
10-12 yaşındaki genç çocuk kalkıp ( burada yaştan dolayı bir kişisel saldırım yok tecrübe olarak diyorum ) 100 tl ye site yapılır yada 50 tl ye logo yapılır yazar ardından adama kalkıp neden piyasayı öldürüyorsun harçlık çıkarmak isteyebilirsin ama bu şekilde değil diyorsun oda sana ukala ukala cevap veriyor, Sonra biri kalkıp yanlış bilgilendirme yapıyor bir soruda siz neden böyle yapıyorsun bilmiyorsan yanlış yönlendirme bari dediğinde ukala ukala cevap veriyor biri kalkar bilgini sorgular senle s.d.k yarışına girer vs vs sonra haliyle bir saaten sonra insan artık kızıp ya karşıdakini iyice rencide etmeye yada ezmeye başlıyor ( tabi küfür vs değil bilgi ve tecrübe hatta sahip olduğu konum ile ) sonra birde üstüne hakaret yedinmi iyice delirip adamı tamamen eziyorsun bu sefer diğer bir çocuk yönetici gelip seni banlıyor neden ? çünkü ukala bilgsiz cahil 2-3 çocuğa gerçekte ne olduklarını ve öyle tutumlarda aslında bilgisiz cahil olduğu apacık yüzlerine vurduğundan "aşağılamak" oluyormuş

Yani forumun %80-85 i tamamen ergenliğini bitirememiş üye ve yöneticilerden birde ölücülerden( ticaret ölücüleri ) oluşuyor.

Siz başka bir forumu R10 ile karıştırmış olabilirmisiniz ?

iyi forumlar

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Bir litre süt alacaksınız. Yan yana x marka 5 TL, y marka 2 TL. Gidip der misin sen niye 2 liraya satıp piyasayı öldürüyorsun diye. Biri kaliteli, biri tozlu. Serbest piyasa dileyen dilediği fiyata yapar. Ha kalitesi ona göre olur, bu ayrı bir konu. Ucuz yapan vektör çalışma yapıyordur, tercih edersin. Ben 250 liraya da logo yaptırdım, 30 liraya da. Kalite farkı ortadaydı. Tabi sizin için birde taban fiyatta var, altına inilmediği sürece sorun yok.
1567608309575.png

Bu kadar üye kötü bir platformda ticaret yapmaz zannedersem. Şu an üyeliğim 1.5 yıllık hiç bir 10 yıllık tarafından ezilmedim, aksine desteklendim. Ben bir sorun göremiyorum. Yönetim evet, biraz katı ama kurallara göre.

BilgisayarUzmani

Profesör
Yasaklı
Bir litre süt alacaksınız. Yan yana x marka 5 TL, y marka 2 TL. Gidip der misin sen niye 2 liraya satıp piyasayı öldürüyorsun diye. Biri kaliteli, biri tozlu. Serbest piyasa dileyen dilediği fiyata yapar. Ha kalitesi ona göre olur, bu ayrı bir konu. Ucuz yapan vektör çalışma yapıyordur, tercih edersin. Ben 250 liraya da logo yaptırdım, 30 liraya da. Kalite farkı ortadaydı. Tabi sizin için birde taban fiyatta var, altına inilmediği sürece sorun yok.
Ekli dosyayı görüntüle 78303

Bu kadar üye kötü bir platformda ticaret yapmaz zannedersem. Şu an üyeliğim 1.5 yıllık hiç bir 10 yıllık tarafından ezilmedim, aksine desteklendim. Ben bir sorun göremiyorum. Yönetim evet, biraz katı ama kurallara göre.
Hocam R10 davetiye kodunuz var mı acaba? R10 hesabım yok ta

ozmen_celik

Asistan
Ürün ile hizmet ayrı şeylerdir. Hizmette sadece kalite değil bir taban bir tavan ölçütü vardır ama ürünü bedavaya bile verebilirsiniz ( ürün yani mal sizin sonuçta kimene )
Yani bu konuda yanlış düşünüyorsunuz
İyi forumlar

Rekabet kurumu diye birşey vardı sanırım hakları koruyan yazılımda yoktur ama normalde hizmet kapsamında haksız rekabetleri takip ediyorlar sanırım. Buda benim dediğim noktaya çeker olayı. Haksız rekabete

iyi forumlar

Son düzenleme:
Merhaba Türkiye'nin en iyi forumu. Şimdi başımdan geçen olayı anlataayım.

Technopat'ta 6000 TL sistem önerisi isteyen bir konuda mesaj yazdım, sonra başka birisi sistem yazdı 8 GB Ram koymuş, ve benim yazdığım sistemi beğenmeyip "Boş para. Çöp" yazdı. Sonra bende ona "6000 TL'lik sisteme 8 GB Ram koyacak kadar cahilsin" dedim. Sonra oda bana "senin yaşın kadar sistem toplamışlığım var, Boş yapma" dedi, bende ne gereksiz insansın dedim ve technopat yönetimi tarafın'dan "Uygünşuj Üşluyp" den ban yedim, ama o adam yemedi, technopat yönetimi o adamı haklı buldu, 6000 TL'lik sisteme 8 GB koyan bir cahili. Sizde böyle olay yaşadınız mı hiç?

geçmiş olsun.üzülme.biraz araştırma ile oranın yönetimi dahil ,ki 30 lu yaşlardalar, çoğunun bordu klavyeli olduğunu göreceksin.forum 2011 de kurulmuş galiba.benim 2016 da haberim oldu ve 2019 da ilk mesajımı yazdım.sadece videoları takip edersen ağzının tadı bozulmaz.ancak sosyalde takılırsan onlardan değilsen linç edilirsin.ayrıca şurayı da bir oku 14 nisan 2016 technopat recep baltaş rezaleti

Sizin ki hiç bir şey. Ben de ekini ayrı kullanmadım diye forumdan 1 ay uzaklaştırılmıştım. O günden sonra siteye nadiren girip bakarım. Hepsi kendini TDK sanıyor. İşleri güçleri onu bunu engellemek, uzaklaştırmak. Sanki kendileri sütten çıkmış akkaşık.

stat counter