Sizce ne yapmalıyım ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yoksulgenç

Asistan
Bir bankada çalışıyorum, 3,5 ay önce şube kapandı görev degisikligi oldu fatura birimine verdiler, fakat vermez olsalardı. iş yuku çok fazla, sürekli sürekli iğne bile alınsa fatura geliyor, bu faturalara hep giriş yapmak gerekiyor ve sadece bu iş için benle beraber 3 personel var, ben daha işi yeni yeni öğreniyorum, bütün herkes işi benim sırtıma yıkmak istiyor, gerçekten çok bunaldım, inanın yaptığım iş aldığım maaşa değmiyor, ve işte söyle bir sorun var, bizim grupta olan bayan engelli kadrosunda sürekli işe gelmemezlik yapıyor, o gelmeyince işler aksıyor bu sefer benim iş yukum artıyor, oradakiler bu olaya göz yummuş kadın ayda 15-16 gun çalışıp tam maaş alıyor, inanın aldıgım maaş yaptıgım işe degmiyor. şimdi benim sorum şu ben işi bırakmak istiyorum, fakat tazminatım yanar, ortalama 1 yıl 4 aydır çalışıyorum. ama gerçekten bu işten bezdim çok sıkıntılı ve yogun bir yer olmasına ragmen eksik eleman çalışıyoruz, yöneticilerin umrunda değil sizce ben ne yapmalıyım

Bu kadar yorucu ve bunaltıcı iş için aldigim maaş 2100 tl

The Commander

Asistan
1 yıl 4 ay için ne kadar tazminat alırsınız bilemiyorum. Fazla olacağını da sanmam. İşinizi severek yapamıyorsanız ayrılmak iyi olabilir belki ama iş bulmakta pek kolay değil. Ben olsam kendime daha iyi bir iş bulduktan sonra bulunduğum yerden ayrılırdım. Allah kolaylık versin.

yoksulgenç

Asistan
inanın çok bezdim, birde fatura girişinde en ufak bir hata olursa muhasebe geri yolluyor, tekrar onlarla ugrasmakta ayrı bir sıkıntı

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Ortalama 3000 lira gibi bir bedel alırsın ama sebepsiz ayrılırsan bu maalesef geçerli değil. İK'ya dilekçe ver, bulunduğun konumda memnun olmadığını, bölüm değişikliği talep ettiğini belirt.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Kardeş beterin beteri var işinin kıymetini bil

stat counter