S9+ snapdragonlu versiyon yavaş sarj olma sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

freeze946

Üyecik
Galaxy s9+ kullanıyorum. Snapdragonlu versiyon. Yavas şarj oldugunu dusunuyorum. Note 5 kullanirken 0 dan 100 e 1.5 saatte sarj oluyordu. S9+ 2.5 saate yakin suruyor. Orjinal ve bir kac tane farkli sarj aletiyle de denedim. Yavas sarj olmasinin nedeni ne olabilir. Ya da bataryasi note 5 e gore buyuk oldugundan mi yavas sarj ediyor. Yardimci olursaniz sevinirim.

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Galaxy s9+ kullanıyorum. Snapdragonlu versiyon. Yavas şarj oldugunu dusunuyorum. Note 5 kullanirken 0 dan 100 e 1.5 saatte sarj oluyordu. S9+ 2.5 saate yakin suruyor. Orjinal ve bir kac tane farkli sarj aletiyle de denedim. Yavas sarj olmasinin nedeni ne olabilir. Ya da bataryasi note 5 e gore buyuk oldugundan mi yavas sarj ediyor. Yardimci olursaniz sevinirim.
Ayarlardan hızlı şarj seçeneğini kontrol ettiniz mi?

freeze946

Üyecik
Nasil kontrol edecegim ? Yoksa sarj olurken bildirim ekranindan hizli sarj yaziyor mu diye mi soruyorsunuz ? Oyleyse evet hizli sarj ediliyor yaziyor.

Death Mark

Onursal Üye
Evet. Orada açık görünüyor.
Telefonu kutu içeriğindeki şarj aleti ile şarj ediyorsanız. Müşteri hizmetlerine bir danışın derim. Yazılımsal bir hata söz konusu olmalı.
Büyük ihtimalle cevap vermeyeceklerdir cihaz yurtdışı olduğu için ama yinede sormaya çalışın.

freeze946

Üyecik
Telefon kutu icerigindeki sarj aletiyle de denedim. Baska usb c den hizli sarj yapan sarj aletleriyle de denedim. 2.5 saatten az sarj suresi hic alamadim. Zaten amerikada yasiyorum. Servise mi goturmem gerekir. Yoksa normal sarj suresi bu mu ?

Death Mark

Onursal Üye
Telefon kutu icerigindeki sarj aletiyle de denedim. Baska usb c den hizli sarj yapan sarj aletleriyle de denedim. 2.5 saatten az sarj suresi hic alamadim. Zaten amerikada yasiyorum. Servise mi goturmem gerekir. Yoksa normal sarj suresi bu mu ?
Hayır normal bir süre değil. normalde 1.5 saat civarı olması gerekiyor. Oradaki Müşteri hizmetlerine danışın servise götürün derseler götürün.

stat counter