S10e vs iPhone 8

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ATAQAN

Üyecik
işletim sistemlerini ve her şeyi göz önünde bulundurarak söylerseniz sevinirim :D

ishak042

Al Co Ba Ni
Yönetici
Mod. Adayı
S10e tabii ki. Ekran gövde oranı olsun işlemci olsun kamera olsun daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama ben ioscuyum Android kullanmam derseniz iphone 8 değil de 8 plus mantıklı olur.

ATAQAN

Üyecik
S10e tabii ki. Ekran gövde oranı olsun işlemci olsun kamera olsun daha iyi.

Ama ben ioscuyum Android kullanmam derseniz iphone 8 değil de 8 plus mantıklı olur.
8 plus ile 8 arasında çok fark var mı neden 8 plus ???

Tommy Vercetti

Profesör
8 plus ile 8 arasında çok fark var mı neden 8 plus ???
Çift arka kamera, daha büyük ve yüksek çözünürlüklü ekran, daha iyi batarya, ram miktarı daha fazla vs.

Ama iPhone 8 plus alana kadar hemen hemen aynı paraya daha yeni teknoloji olan iPhone XR ı da alabilirsiniz.

OzkanK.

Asistan
Bu saatten sonra ıphone 8 almak aşırı saçma bir iş olur bence. S10e modelide işlemci olarak tatmin eder ama küçük ekran düşük batarya ekranun üstünde kamera ile üzebilir. (Sürekli gözüm takılır benim öyle bir telefonum olsa)
İndirim kovalayıp Oppo Reno 2 alabilirsin. 256 GB hafıza 8 GB RAM üst düzey kamerelar full ekran deneyimi flan. Kara Cuma indirimlerinde 4999 TL bandına düşer diye düşünüyorum.

Tttunahan

Profesör
Bu saatten sonra ıphone 8 almak aşırı saçma bir iş olur bence. S10e modelide işlemci olarak tatmin eder ama küçük ekran düşük batarya ekranun üstünde kamera ile üzebilir. (Sürekli gözüm takılır benim öyle bir telefonum olsa)
İndirim kovalayıp Oppo Reno 2 alabilirsin. 256 GB hafıza 8 GB RAM üst düzey kamerelar full ekran deneyimi flan. Kara Cuma indirimlerinde 4999 TL bandına düşer diye düşünüyorum.
Aynı fiyata sd 855 /9820li cihazlar varken reno 2 de nerden çıktı biraz mantıklı konuşalım

stat counter