s10+ alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

talha.c54

Üyecik
arkadaşlar 7000tl lik bir bütcem var s10+ almayı düşünüyorum ama bazıları çok kötü sotunları var diyorlar doğrumu ama bir okadar da övüyolar yada onu önermiyorsanız başka bir öneriniz varmı şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

Webhead

Profesör
arkadaşlar 7000tl lik bir bütcem var s10+ almayı düşünüyorum ama bazıları çok kötü sotunları var diyorlar doğrumu ama bir okadar da övüyolar yada onu önermiyorsanız başka bir öneriniz varmı şimdiden teşekkür ederim
7000 TL'ye S10+ dışında bir telefon yokki Huawei P30 Pro var onu önerirdim ama ban yüzünden öneremiyorum
S10+ güzel telefondur zaten Samsung alacaksan S ve Note serisinden şaşmayacaksın orta segment cihazları berbat ve sadece S ve Note serisi verdiğin paranın karşılığını veriyor

The Judge

Profesör
Paran varsa al.
Kısa ve net.
Sorunları varsa da geçicidir. Amiral gemilerinde kullanışını etkileyecek çok ciddi sorunlarla karşılaşmazsın olursa da yazılımsal yollar ile halledilir.

asdwe3361

Asistan
S10 plus ile yaklaşık iki haftalık bir sürecim oldu şuana kadar.Daha önce note2 mate 10 mi 6 6s plus kullanmış birisi olarak samsungtan aldığım hazzı diğer markalarda alamıyorum.Fanboyluk değil yanlış anlamayın daha önce diğer markalarıda tecrübe edindim.S10 plusa gelecek olursak batarya kamera donanım hızı oyun performansı sesleri gerçekten güzel.Şiddetle tavsiye ederim.Şu telefona olumsuz yorum yazan net ya kullanmamıştır ya karalama ilkesi taşıyordur.

Webhead

Profesör
S10 plus ile yaklaşık iki haftalık bir sürecim oldu şuana kadar.Daha önce note2 mate 10 mi 6 6s plus kullanmış birisi olarak samsungtan aldığım hazzı diğer markalarda alamıyorum.Fanboyluk değil yanlış anlamayın daha önce diğer markalarıda tecrübe edindim.S10 plusa gelecek olursak batarya kamera donanım hızı oyun performansı sesleri gerçekten güzel.Şiddetle tavsiye ederim.Şu telefona olumsuz yorum yazan net ya kullanmamıştır ya karalama ilkesi taşıyordur.
estagfurullah samsung markasını kendine daha yakın hissediyorsun sana hitap ediyor buna fanboyluk denmez zevk renk meselesi denir şahsen bende xiaomi markasını kendime yakın hissediyorum samsung da bana hitap etmiyor
S10 Plus'a benim tek bir olumsuz yorumum var o da fiyatı onun dışında telefon ile ilgili bir sorunum yok ama dediğim gibi Samsung bana hitap etmiyor ama bir Xiaomi hayranı olarak Samsung'un en çok S9 Plus ve S10 modellerini beğendiğimi söyleyebilirim

[email protected]

Stay Hungry, Stay Foolish
kullandım kullanıyorum da sıkıntı yaşatmadı taş gibi telefon mutlu eder paran varsa

Webhead

Profesör
umarım uygun fiyata düşer bekleyen çok çünkü ben de mi band 4 için bekliyorum bakacağız
bende mi band 4 istiyorum ama önceliğim telefon çünkü 5 yıldır 5s kullanıyorum ve artık bana cinnet geçirtiyor bir de sıkıldım bir çok yönden yetersiz geliyor
açık konuşmak gerekirse Mİ9T 2600-2700 tl'ye düşerse benim işime gelir bende ailemi ikna etmeye çalışıyorum

[email protected]

Stay Hungry, Stay Foolish
bende mi band 4 istiyorum ama önceliğim telefon çünkü 5 yıldır 5s kullanıyorum ve artık bana cinnet geçirtiyor bir de sıkıldım bir çok yönden yetersiz geliyor
açık konuşmak gerekirse Mİ9T 2600-2700 tl'ye düşerse benim işime gelir bende ailemi ikna etmeye çalışıyorum
hayırlısı

Special Forces

Profesör
Samsung Galaxy S10+ alır ama ben senin yerinde olsam İphone 11 alırdım :)

MuhammedAli07

Üyecik
Alınır ama s11 i beklemende fayda var telefon acil gerekmiyorsa

stat counter