Rehberdeki Kişileri Favorilere Ekleme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

nuclearmoonrise

Doçent
Rehberde favori eklemek için kişiye tıklayıp ayrıntılara girdiğimizde yıldıza tıklıyoruz fakat o yıldız bazı kişilerde var bazı kişilerde ise yok. Neden yok bilmiyorum. Bu kişileri nasıl favori olarak ekleyebilirim?

Edit: Android 7.0

gorkemmalp

Asistan
Rehberde favori eklemek için kişiye tıklayıp ayrıntılara girdiğimizde yıldıza tıklıyoruz fakat o yıldız bazı kişilerde var bazı kişilerde ise yok. Neden yok bilmiyorum. Bu kişileri nasıl favori olarak ekleyebilirim?

Edit: Android 7.0
Şimdi denedim de benim rehberde de telefon hafızasına kayıtlı herkeste istisnasız yıldız var, ama sim hafızasına kaydettiğim zaman yıldız olmıyor sanırım bununla alalalı olabilir. (Android 7)

nuclearmoonrise

Doçent
Şimdi denedim de benim rehberde de telefon hafızasına kayıtlı herkeste istisnasız yıldız var, ama sim hafızasına kaydettiğim zaman yıldız olmıyor sanırım bununla alalalı olabilir. (Android 7)
Sonunla ilgili bir sorun zannetmiştim ama değil. Rehberde gruplar a tıklayıp yapılıyormuş.

Kalender23

Üyecik
---- Mesajlar birleştirildi ----

Rehberde ki isme tıkla, ayrıntılara tıkla, sağ üst köşedeki üç noktaya tıkla, bağlantılı kişileri yönet e tıkla, sim hafızasındaki ismin karşısındaki eksi işaretine tıkla, şimdi yıldız işareti ismin olduğu yerde çıkmış olacak, geri çık tekrar isme gel ve yıldızı sarı renk yap, favarilere eklenmiş olur.karmaşık gibi görünse de çok basit.kolay gelsin.

Son düzenleme:
stat counter