Redmi Note 8 Pro-Mi 9T karşılaştırma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Sizce hangisi?

• Redmi Note 8 Pro

Kullanılan: 11 25.6%
  • Mi 9T

Kullanılan: 32 74.4%

• Kullanılan toplam oy
    43

AlteredTech

Profesör
Merhaba arkadaşlar, Redmi Note 8 Pro ithalatçı garantili olarak ülkemize girmeye başladı ve birkaç hafta sonra Mi TR garantili olarak da satılacağı söyleniyor. Sizce Mi 9T ile karşılaştırırsak hangisi kazanır, uzun kullanımda hangisi daha mutlu eder? Düşüncelerinizi bekliyorum.

Logithx

Profesör
Aslında performans olarak birbiriyle neredeyse aynı iki cihaz batarya 64 mp kamerasıyla note 8 pro önde ekran olarak mi9 t önde diyebiliriz uzun kullanım testinde mediatek işlemci ne iş yapar bunu görmek lazım onun dışında iyi telefon ben mi9 t tercih ederim..

OzkanK.

Asistan
Redmi note 8 pro tahminimde 1-2 ay içinde 2200 TL gibi fiyatlara düşer. Ama Mi 9T 2700 TL bandında bir telefon. Aralarında fiyat farkı var ve bütçen elveriyorsa Mi 9T almak çok daha mantıklı.
Mi 9 Lite modelide yavaş yavaş piyasaya girmeye başladı. bu telefonda 1-2 ay içinde 2200 TL bandına düşecektir ve bence donanım ve kasa olarak redmi note 8 modelinden daha iyi.

Aslında performans olarak birbiriyle neredeyse aynı iki cihaz batarya 64 mp kamerasıyla note 8 pro önde ekran olarak mi9 t önde diyebiliriz uzun kullanım testinde mediatek işlemci ne iş yapar bunu görmek lazım onun dışında iyi telefon ben mi9 t tercih ederim..
Helio G90T daha güçlü. Baya daha güçlü. Aynı firmanın cihazları arasında antutuda 60 bin fark var.

Laçin4

Üyecik
Yasaklı
Merhaba arkadaşlar, Redmi Note 8 Pro ithalatçı garantili olarak ülkemize girmeye başladı ve birkaç hafta sonra Mi TR garantili olarak da satılacağı söyleniyor. Sizce Mi 9T ile karşılaştırırsak hangisi kazanır, uzun kullanımda hangisi daha mutlu eder? Düşüncelerinizi bekliyorum.
68 megapixel olayına falan takılamben mi 9t kullanıyorum sadce lafta o 48 megapixel kamerası iyi ama o değerleri hiçbir zaman veremicekler.

Ben olsam Meizu 16TH'yi de düşünürdüm.

Leand

Dekan
Redmi note 8 pro tahminimde 1-2 ay içinde 2200 TL gibi fiyatlara düşer. Ama Mi 9T 2700 TL bandında bir telefon. Aralarında fiyat farkı var ve bütçen elveriyorsa Mi 9T almak çok daha mantıklı.
Mi 9 Lite modelide yavaş yavaş piyasaya girmeye başladı. bu telefonda 1-2 ay içinde 2200 TL bandına düşecektir ve bence donanım ve kasa olarak redmi note 8 modelinden daha iyi.
Mümkün değil o dediklerin 2200 hayatta mi 9lite olmaz mi 9se'den daha bir iyi model bu. Redmi note 8pro'nunda 2200 göreceğini sanmam ama mi 9lite imkansız 2200. 350$ çıkış fiyatı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

68? 64* ve tam anlamadım ne demek istediğinizi
Demek istediği megapixel değerlerine takılma aynı çekiyorlar ikiside tam randımanlı 12mp'de çekiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce dediğim gibi @AlteredTech rn8pro iyi bir cihaz gibi götünüyor ama kumar. Garantici olmak istersen mi 9t var yada beklersin xiaomi sd730 olan damla çentik varyantı çıkartır... mutlaka çıkartırlar boşu yok adamların :D

Son düzenleme:
stat counter