Oyun oynarken önemli olan ram mi ghz mi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jiraiyasama

Üyecik
8gb ram
1t hafıza
Ve 1.8 ghz
Özellikli bir laptop aldım ama aklıma bir aoru takıldı adam bir pc daha gösterdi ama oyun oynıcaksan bu özelliklerdekini al dedi
Diğer pc nin özellikleri:
4gb ram
3.2 ghz
1t hafıza
Ben oyun oynayacağım için adamın dediğini yapıp üsttekini aldım sizce yanlışmı yaptım alttakini mi almalıyfım ama ben istteki diye düşünüyorum

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Hızda önemli ram da

Emir Aydın

Profesör
İleride ram eklersin sıkıntı yok.Ama 4 GB ram ara sıra takılmalar yapabilir,idare edersin birazcık.

NousrAX

Asistan
8gb ram
1t hafıza
Ve 1.8 ghz
Özellikli bir laptop aldım ama aklıma bir aoru takıldı adam bir pc daha gösterdi ama oyun oynıcaksan bu özelliklerdekini al dedi
4gb ram
3.2 ghz
1t hafıza
Ben oyun oynayacağım için adamın dediğini yapıp üsttekini aldım sizce yanlışmı yaptım alttakini mi almalıyfım ama ben istteki diye düşünüyorum
İşlemcinin ve Ramlerin tam modelini söyleyebilirsen daha iyi yorum yapabiliriz şuan pek de yorum yapmak mümkün değil. Ama alttakini almak bir tık daha mantıklı olabilirdi.

beleşadam

Doçent
Adama ram ve ssd eklemesini söylersen çok iyi performans alırsın

Froseth

Doçent
8gb ram
1t hafıza
Ve 1.8 ghz
4gb ram
3.2 ghz
1t hafıza
1. sistemin boostlu kaç ghz

Jiraiyasama

Üyecik
İşlemcinin ve Ramlerin tam modelini söyleyebilirsen daha iyi yorum yapabiliriz şuan pek de yorum yapmak mümkün değil. Ama alttakini almak bir tık daha mantıklı olabilirdi.
Adama ram ve ssd eklemesini söylersen çok iyi performans alırsın
Lwptoplara eklenti yapılabiliyo mu ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lwptoplara eklenti yapılabiliyo mu ki
1. modeli Acer NX. GQ4EY.010Si amd a9 radeon 520 8 gb ram 1.8 ghz (fakat kaç çekirdek bilmiyorum)
2. Modeli asus X505BP-EJ218T si amd a9 r5 420 4 gb ram 3.1 ghz (kaç çekirdek bilmiyorum

Son düzenleme:
stat counter