Need for Speed: World'ün beta testlerine katılmak ister misiniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

EnverYigit

Profesör
aynı sorun bendede oldu ama şuan indiriyor tekrar deneyin oluyor..

ufukcoskun

Dekan
Bendede aynı sorun olmuştu, uyumluluk modunu Xp sp2 yaptım düzeldi. Win 7 pro 64bit kullanıyordum demekki beğenmedi :D

axxeqr

Profesör
girdim oyuna güzele benziyo oyun soldaki menüyü çözmeye çalışıyorum nitro falan.bilen biri resimde gösterse aslında ne işe yaradıklarını harika olur:)

vagojeo

Üyecik
Keyi aldım bende yarın yükleyip aranızdayım arkadaşlar..

THR

Profesör
Bence tüm arkadaşlar toplanıp araba çetesi oluşturalım:D ve önümüze çıkanı ezelim:devil2:

malatya

Profesör
arkadaşlar bu onlinemi oynanacak.aldık anahtarımızı yarın indirir kurarız artık.

THR

Profesör
Arkadaşlar oyunu pcye yükledim sorunsuz açtı ve biraz oynadım. Hatta daha bismillah diyemeden polise yakalancaktım:D ama sorun şu yandaki menüde nitro,ready ve bi kaç şey daha kullanmayı becerdim fakat nasıl yarış yapılacağını hala çözemedim :confused1: yarış yapamazsak nasıl para kazanıp yeni araba alacağım ben
eğer oyunu çözen varsa biraz yardım etsin.

Cloakengaged

Dekan
@THR arabayla haritada bulunan "mavi yuvarlak ışıkların" üstünde duracaksın. Sonra sağ üstte Multiplayer'e basıcaksın ve yarışacak adamları bekliyecek. Sonra siyah bi ekran açılacak ordan sağ alttaki Ready'e basıp oyuna gireceksin.

Yarışmadan para kazanmak mümkün mü bilmiyorum ama polisten başarıyla kaçmak belki para arttırabilir. Ama zor yapmışlar polis olayını. Önceki NFSlere göre.

THR

Profesör
@THR arabayla haritada bulunan "mavi yuvarlak ışıkların" üstünde duracaksın. Sonra sağ üstte Multiplayer'e basıcaksın ve yarışacak adamları bekliyecek. Sonra siyah bi ekran açılacak ordan sağ alttaki Ready'e basıp oyuna gireceksin.
Teşekkür ederim Cloakengaged bu mesajdan sonra oyunu biraz daha kurcalamıştım aslında Map(M) açınca direk olarak yarışları gösterdiğini farkettim ama suana kadar sadece single yapabildim:D multiplayerde de ne görim duvara çarpanını mı aran direğe çarpanını mı:lol: adamlar hep acemi bi türlü yerlerini alamıyor
şimdilik sadece yandaki 1-2-3-4 tuşlarıyla aktif edilen menunun çok az kısmı kaldı çözemediğim
Yarışmadan para kazanmak mümkün mü bilmiyorum ama polisten başarıyla kaçmak belki para arttırabilir. Ama zor yapmışlar polis olayını. Önceki NFSlere göre.
Bende aynı görüşteyim heryeri polis doldurmuşlar mavi çubuğu bi türlü dolduramadım iki duvara çarpınca da hemen lvl 2 dedi tüm hepsi gelmeye başladı ve durum tersine döndü kırmızı çubuk aldı başını gitti bende mecburen oyunu komple kapatıp açtım:mrgreen:

fthtsdmr

Profesör
Direk 1.5 Gb lik dosyanın linki yok mu yaw.İnternetimi sömürüyor bu.

mucahid

Doçent
off fatel error diye bir hata verdi bilen yok mu?

stat counter