Mynet e-mail artık ücretli

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

emmolu

Üyecik
bugun e maillerimi okumak için mynete girdim anasayfada--
Değerli Kullanıcımız,
02.07.2019 tarihi itibari ile Mynet e-mail servisine Standart Abonelik veya Abonelik paketlerinden birini satın alarak erişebilir ve ek avantajlar ile birlikte hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu tarihe kadar ücretsiz olarak servisi kullanmaya devam edebilirsiniz, abone olmadığınız durumda Mynet e-mail hizmetini kullanamayacağınızı hatırlatırız.
diye uyarı mesajı çıktı.email kullanımına sonvermek ıstıyorlarsa adam gıbı desınler ücretsiz mail servisleri varken kım ücret öder.

Son düzenleyen moderatör:

kmurat

Dekan
Muhtemelen standart abonelik bedava ama reklamlı olacak. Hotmail de öyle yapıyor. Reklamlar arasında mesajı bulabilmek yetenek istiyor.

emmolu

Üyecik
kmurat

lutfuhoca

cevaplarınız için teşekkür ederim
standartlar reklamlı olacaksa dert değil fırefox kullanıom reklam engelelyıcı var.umarım ücretli yapıp sıkıntı çıkarmazlar
orda Standart Abonelik veya Abonelik paketlerinden birini satın alarak diyor o kısmı anlamadım satın alın demek ücretli demek değil mi?

utku_atmaca

Üyecik
Merhabalar, iyi forumlar herkese
Mynet kusura bakmasın, alternatifleri çok, bulunmaz hint kumaşı değil neticede.

derya1978

Asistan
ücretsiz e mail alacağım yer var mı güzel olanlardan email yandex nasıl

PARAzitCELL

Dekan
yandex sonradan sorun çıktı diye bahane üretiyor ve kullanıcı bilgilerini tekrardan teste tabi tutuyor ve en sonunda da para istiyo :D

Dedim o zaman g maile bakayım, en azından şimdiye kadar böyle strest yaşatmadı.

Ayrıca yazılmış ama günümüzde hala mynet denilen ne olduğu belirsiz servisi kullananlar mı var :D öyle dandik yerlere bulaşmadım şükür...

derya1978

Asistan
yandex sonradan sorun çıktı diye bahane üretiyor ve kullanıcı bilgilerini tekrardan teste tabi tutuyor ve en sonunda da para istiyo :D

Dedim o zaman g maile bakayım, en azından şimdiye kadar böyle strest yaşatmadı.

Ayrıca yazılmış ama günümüzde hala mynet denilen ne olduğu belirsiz servisi kullananlar mı var :D öyle dandik yerlere bulaşmadım şükür...

hotmail nasıl bilginiz varmı yada baka ücretsiz olan email adres

kmurat

Dekan
Hiç bir şey yapmazsan ücretsizde kalır. Hotmail de reklamlardan gelen mail okunamıyor. Daracık bir alan bırakmışlar, sağa sola kaydırmaktam insanın sövesi geliyor. Mynet'te aynısını yapacak olıursa, Yandex de olur, Gmail de olur. Hotmail olmaz. Reklamsız Mail kalmamış olacak böylece.

inhuman

Üyecik
Bütün ıvır zıvır hesaplarım ,forum hesaplarım alışveriş sitesi hesaplarım hepsi mynette. Bildirim mailleri falan oraya geliyordu.
Ne yapmamı önerirsiniz?

Mynet'in sistemi zaten çok eskide kaldı. Artık Gmail veya diğerlerine geçmelisiniz :) Birçok e-mail'i görüntüleyemiyor bile.

donmezhasan

Asistan
Benim de yıllardır kullandığım servis idi, hesaplarımın çoğu mynet eposta ile kayıt olmuştum. Eğer ücrete dönerse tüm hesapalrı değiştirmem gerekecek.
Twitterdan #mynet ve @mynet etiketleri ile bunun saçmalığını twit olarak attım siz de yapabilirsiniz.

emmolu

Üyecik
ücret kısmı açılıyor mu sizde

abonelik paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız yerinden tuklanıyor mu
bende de aynı durum oldu :mad::mad::mad:
ilk nete girdiğimden beri mail adresimdi mynet face olsun diğer site üyelikleri olsun mynette.paralı yapması canımı sıktı.çok kişi myneti bırakır.bedava alternatif mail varken paran veren olur mu acaba?yaklaşık 15 yıllık mail adresime rest çekip gitmekde varmış sanırım rota g mail olur.

stat counter