Muzik dinlemek icin guncel telefon onerileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Realy?

Üyecik
Telefonda surekli muzik dinleyen biriyim ve bu zaman kadar htc model telefonlari kullandim suan guncel bir telefon almak istiyorum fiyat fark etmez yuksek ses degil kaliteli bir muzik ses deneyimi edinmek istiyorum kulaklikla ve hoparlör ile hangi telefonu onerirsiniz?( su anda sadece aklimda huawei p30 var sebebi 3.5 jak girisi olmasi)

progamer7206

MİTSUBİSHİ LANCER EVOLUTİON IX
Telefonda surekli muzik dinleyen biriyim ve bu zaman kadar htc model telefonlari kullandim suan guncel bir telefon almak istiyorum fiyat fark etmez yuksek ses degil kaliteli bir muzik ses deneyimi edinmek istiyorum kulaklikla ve hoparlör ile hangi telefonu onerirsiniz?( su anda sadece aklimda huawei p30 var sebebi 3.5 jak girisi olmasi)
Galaxy S10/S10 Plus öneririm.

Leand

Dekan

G8s fiyatının bir 1000tl düşmesini bekle kara cuma muhabbetine bu fiyata satamadıklarından düşecekler diye düşünüyorum sakın başka cihaz bakma... sen kesinlikle lg g8s'çisin. Neden dersen kamera, ekran, işlemci(sd 855 boru değil), quad dac ses çipi (htc'den sonra en iyisi)
Arka kamerada ois var ve lg kamera yazılımı efsane. ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galaxy S10/S10 Plus öneririm.
Reis s10 serisi iyi kalite ses veriyorda bir hifi destekli lg, sony, apple, htc amirali gibi değil samsung seste 2. kalite çinliler ise 3 tabi hifi filan muhabbeti olan iddialı olanları için bu dediğim geçerli. Ses konusu benim özel ilgi alanım ve bu konularda forumları sıkı takip ederim.

LG telefonların kulaklık çıkışı kaliteli kulaklığın varsa iyi bu arada. V30 sonrası telefonlarda çıkan LG kulaklıklar çok dandik.
Çok kaliteli müzik dinleyeceğim diyorsan $/€/¥ kıyacaksın yada ucuz yoklu chi-fi bakacaksın. ;)

Ops birde aklıma geldi meizu 16th 2700 uygun fiyata alabileceğin en iyi ses performansı veren cihaz onu alabilirsin. sabre dac ses çipi var o da çinlilerden kral sd845 işlemcili p30'dan çok daha iyi ve mantıklı bir cihaz.

Son düzenleme:

Oriolus Belası

Üyecik
Çok kaliteli müzik dinleyeceğim diyorsan $/€/¥ kıyacaksın yada ucuz yoklu chi-fi bakacaksın. ;)
.
Ucuz yollu Chi fi dediğiniz ülkemizde ucuz değil ki. Sen o kulaklıkların o kadar övüldüğüne bakma 100 dolar altı en az 7 kulaklık al sat yapmışımdır. Chi fi it01 den başlıyor. Vergilerle birlikte ise ülkemizde 800tl üzerinden satılıyor.

Leand

Dekan
Ucuz yollu Chi fi dediğiniz ülkemizde ucuz değil ki. Sen o kulaklıkların o kadar övüldüğüne bakma 100 dolar altı en az 7 kulaklık al sat yapmışımdır. Chi fi it01 den başlıyor. Vergilerle birlikte ise ülkemizde 800tl üzerinden satılıyor.
Oo it 01 orta/üst sınıfın kralı bir nevi telde mi 9t gibi haklısınız aslında ama öteki ucuz yollu olanlarda ama alternatifsiz başarılı fiyatına göre.

Oriolus Belası

Üyecik
Oo it 01 orta/üst sınıfın kralı bir nevi telde mi 9t gibi haklısınız aslında ama öteki ucuz yollu olanlarda ama alternatifsiz başarılı fiyatına göre.
Daha uygun fiyatlı kulaklıklar ile "çok yüksek kaliteli ses" alma ihtimaliniz mevcut değil ama.

Eğer bir gün it01 kullanırsanız dediğimi anlarsınız.

Leand

Dekan
Hocam mi9t deki hifi damgası damgadan ibaret. Kullananlar sesinden hiç memnun değil. Normal bir telefon gibi diyorlar.
Onu bilemiyorum benim burda gördüğüm alan kullanıcılarda genel olarak memnun cihazdan daha doğrusu ses kalitesinden ama tabi kulak ses performansı konusunda odyofil seviyesindeki kişilerin görüşleri daha farklıdır. Ben test edemediğim için şahsi fikrimi söyleyemiyorum ama müzik için telefon alacak olsam bir yerden halledip lg'nin yeni çıkardığı orta segment telefonu bir şekil ucuza kapamaya bakardım. Meizu 16th 3000mah'tan kaybediyor. Htc hiç olmazsa tam çekilmese iş görürdü, lg g7 aynı şekil bataryadan kaybediyor. Ben müzik hastasıyım ama bataryada olmazsa olmazlarım arasında max bütçe 3000tl çıkarım sizin bir öneriniz varmı? ( v30plus tam bana uyar ama güncelleme sıkıntı ayrıca ön kamera leş) sanırım ucuz yollu temiz ikinci el iphone kovalamam lazım. Siz ne önerirsiniz. ;)

Constantin87

Profesör
V30+ kullanıyorum ancak ses konusunda bir htc 10 evo değil, hele ki hoparlör hak getire o yüzden tavsiye etmem

stat counter