Mustafa Ali Yanık Şikayet-Mağdur

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

onur_cansever48

Üyecik
2014 yılında iki kez ameliyat oldum bu şahısa ve ameliyat sonuçları kötü oldu dava açtık , bu süre içinde aynı doktora ameliyat olup sıkıntı yaşayan birçok hasta ile tanıştım, daha sonra insanlar şikayetlerini ,şikayetvar.com a yazdı şikayetler ciddi olarak artınca önce ordan kaldırıldı temizlendi herşey neler yaşandı bilmiyorum, daha sonra forumlarda anlattık başımızdan geçenleri onlarda jet hızıyla silindi ,son olarak buraya açtığım konuda bugun sessiz sedasız kaldırıldı,, ne kadar zor birşeymiş arkadaş bu ülkede ameliyat olduğun doktoru önermiyorum yazmak ! Biz niye konu açıyoruz ? Zamanında internetten araştırma yaparken hiç bir olumsuz yorum bulamamıştık ve güvenip ameliyat olmaya gitmiştim , meğerse yazılan olumsuz yorumları tüm güçleri ile sildiriyorlarmış , aynı hataya sizler düşmeyin diye konu açıyoruz ister ameliyat olursunuz ister olmazsınız , orası size kalmış , benim söyleyecek çok bişeyim yok artık , birdaha ne türkiyedeki doktorlara güvenip ameliyat olurum nede türkiyede hak arama çalışırım, yaşayarak öğrendik herseyı , sizde yaşayarak öğrenin .

stat counter