Maltepe'de Hayvanlara Şiddet Uygulayan Esnaf Kamerada!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Hakan Göçmez

Editör
Editor
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
344
Puanları
18
Konum
Balıkesir


Hayvanların karşı şiddet son dönemlerde özellikle sosyal medya sayesinde daha fazla gündeme gelmeye başlarken İstanbul Maltepe'de yaşanan yeni bir olay adeta sosyal medyada gündem yarattı.

İstanbul Maltepe'de mobilyacı ve halıcı olarak esnaflık yapan bir vatandaşın, dükkan çevresinde dolanan köpeklere karşı şiddet uygulaması tepki çekti. Konu ile ilgili hayvansever bir vatandaşın tüm şiddet anları kameraya çekmesi ve şiddet gösteren vatandaş ile yaşadığı tartışma saniye saniye görüntülenirken, bu görüntüler kısa süre içerisinde sosyal medyada en çok paylaşılan içerikler arasında yer aldı.

Daha önce de sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar ile hayvanlara karşı şiddet uyguladığı tespit edilen kişilere yüksek oranlarda ceza kesilirken, pek çok hayvansever çalışma yeri açık bir şekilde belli olan bu vatandaş için cezai işlemin uygulanmasını istedi.

Maltepe'de yaşanan olayda kendisini görüntüleyen ve hayvanlara neden vurduğunu sorgulayan kadına karşı küfür eden vatandaş için de ayrıyetten yaptırımın uygulanması gerektiği belirtildi.

İşte İstanbul Maltepe'de sokak hayvanlarına karşı şiddet uygulayan vatandaşın o anları;

 
Üst
stat counter