Lg v30 vs Oneplus 5T ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

root61

Profesör
Yurtdışından bu iki cihazı edinme şansım var. Lg v30 da en beğendiğim özellik geniş açılı ikinci kamera.
Amazon.de de 895 euro dan önsipariş açılmış. Fiyat bana çok çok fazla geldi.
One plus 5T 600 $/€ civarı alınabilirse daha mantıklı gibi siz ne dersiniz?

Kablosuz şarj ve 2K ekran Op5t de yok. Bunun dışında benzer özellikteler.

TeknoBoss32

Profesör
Op5 ön kamera 10 kat daha iyi.Hızı çok daha iyi.2k önemli değil.Su geçirmezliği yok birde.op5t öneririm

Harnapazade

Doçent
Bir telefonu aldıran temel etken tasarımıdır. Ben LG V30'un tasarımını daha çok beğendiğim için onu alırdım.

mapavrili

Doçent
Fiyatları aynı seviyelerde olsaydı bende v30 u tercih ederdim yalnız bahsettiğiniz kadar fiyat farkı olacaksa aralarında tabiiki op5t alırdım, kaldı ki op5T de çok güzel bir cihaz.

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
iki kelime ile OnePlus 5T

Tasarımı ve geniş açı kamerası ile lg v30 öne çıkıyor. op5t de fazladan ram ve stock android oluşu güzel. Bu fiyat farkına sanırım op5t alırdım

root61

Profesör
v30 ip68 + mil-std sertifika , geniş açılı ikinci kamera,2K ekran, kablosuz şarj. (hifi dac )

5T bunlara sahip değil 500-600 civarı satışa sunulacak acaba Note 4 den Oneplus 5T ye geçersem v30 almadığıma pişmanlık yaşarmıyım?

WellTime54

Profesör
v30 ip68 + mil-std sertifika , geniş açılı ikinci kamera,2K ekran, kablosuz şarj. (hifi dac )

5T bunlara sahip değil 500-600 civarı satışa sunulacak acaba Note 4 den Oneplus 5T ye geçersem v30 almadığıma pişmanlık yaşarmıyım?
Sana bi iphone alalım kafan rahat olsun başkan :)

WellTime54

Profesör
2000₺ ye iphone X oldu da biz mi almadık :) Şaka bir yana LG v30 ile iyi bir çıkış yakaladı ama sende yazmıştın arayı uzattı gitgide soğuyor.
Ben telefonu çok sevdim beğendim pil performansı konusunda yeni çıkan cihazlarında hepsinden üstün mesela onuda gördük ama lg tarafından ne bir tanıtım kampanyası ne bir reklam telefon bi tanıtıldı sonra sırra kadem bastı böyle bişey olamaz yani yoksa almayı ciddi anlamda düşündüm bi süre ön kamerası ve ois olmaması kötü ama tasarımı performansı çok iyi bana göre

Regionella

Profesör
V30 diyenlere bakma. 6 ay sonra pişman olma. Oneplus 5t al keyfine bak. Oneplus 3t kullanıcısıyım, bu bile 2-3 sene daha rahat götürür. 1 ay önce oreo 8 beta aldık. Birkaç gün önce resmi oreo 8 sürümü aldık. Güncelleme olayı muazzam. Her anlamda üst kalite.

WellTime54

Profesör
V30 diyenlere bakma. 6 ay sonra pişman olma. Oneplus 5t al keyfine bak. Oneplus 3t kullanıcısıyım, bu bile 2-3 sene daha rahat götürür. 1 ay önce oreo 8 beta aldık. Birkaç gün önce resmi oreo 8 sürümü aldık. Güncelleme olayı muazzam. Her anlamda üst kalite.
V30 a bi şans versek mi hocam :)

root61

Profesör
3T de ki güncelleme dikkatimi çekti.
Bu yeni pixelleri yapan da LG sanırım kronik sorun bulaşırsa çok kötü Oneplus güvenlik açıkları da olsa ara ara kendini kanıtlamış cihaz. Fiyatı performans oranı çok yüksek (yurtdışı fiyatına göre)

Lg v30 u 900 euro gibi fiyattan satmayı düşünüyorsa bu iş yaş.

ufukceylan

Asistan
Yurtdışından bu iki cihazı edinme şansım var. Lg v30 da en beğendiğim özellik geniş açılı ikinci kamera.
Amazon.de de 895 euro dan önsipariş açılmış. Fiyat bana çok çok fazla geldi.
One plus 5T 600 $/€ civarı alınabilirse daha mantıklı gibi siz ne dersiniz?

Kablosuz şarj ve 2K ekran Op5t de yok. Bunun dışında benzer özellikteler.
Bilmiyorum ama bence kablosuz şarj olayı şuan için gereksiz. Çok azımız telefonu şarjda bırakıp dolana kadar vs kullanmıyoruz. Gece desen ha kabloyla ha kablosuz o yüzden düşünme. 2 k ekran içinde çok fark yaratmaz. Gözün o farkı çook net şekilde algılamayacaktır.

Regionella

Profesör
V30 a bi şans versek mi hocam :)
Ben %20 v30'a, %80 oneplus 5t diyorum :)

3T de ki güncelleme dikkatimi çekti.
Bu yeni pixelleri yapan da LG sanırım kronik sorun bulaşırsa çok kötü Oneplus güvenlik açıkları da olsa ara ara kendini kanıtlamış cihaz. Fiyatı performans oranı çok yüksek (yurtdışı fiyatına göre)

Lg v30 u 900 euro gibi fiyattan satmayı düşünüyorsa bu iş yaş.
lg v20 için de burdaki arkadaşlar gibi başka arkadaşlar v20 süper diyorlardı, şimdi hiçbiri süper diyemez. aynı durum v30'da da yaşanacak. güvenlik açığı yok, uçuk kaçık haberlerle oneplus'a sallayanları kaale almayın.3t'yi geçtim oneplus 3 bile şu anda güncelleme alıp canavar gibi çalışıyor.

qwert123436

Doçent
mate 10
note 8
bunları önerebilirim
v30da iyi gibi op5t de
lg nin kronik sorunları var diye duymuştum bu cihazda da olur mu bilmiyorum.
bildiğim kadarıyla lg de always on var

stat counter