LG G3 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

c_nergy

Asistan
Telefonum sarja takili degilken devamli acilip lg yazisinda kapaniyor sarj seviyesi %100 olsa dahi. Sarj aletine ya da powerbanke taktigimda sorunsuz calisiyor. Sorun ne olabilir ? Garantisi biteli yaklasik 1 ay oldu

derya1978

Asistan
s.a arkadaşlar samsung galaxy a5 andorid 6 güncelleme geldi

lg g3 lere 6 güncellemesi gelmedi neden acaba

eredin

Üyecik
Merhaba arkadaşlar benim g3'te ikinci kez kamerada sıkıntı çıkıyor ilk seferinde kırmızı çizgi vardı bu sefer kararma var nokta şeklinde birkaç problem daha var kulaklık girişinin orda çatlama şarj girişinde temassızlık pilin çabuk bitmesi gibi sizce yeni verirlermi yoksa tamirmi olur

androidcahili

Üyecik
Merhaba, telefonum birkaç gündür sd kartı kabul etmiyor takılı olduğu halde takılı değil diyor sd kartı çıkarttığım zaman da sim kartını kabul etmiyor ve durduk yere kapanıp açılıyor lg servisi hakkında kötü duyumlar aldım ne yapmalıyım sizce

iTaLYaN07

Asistan
Merhaba arkadaşlar benim g3'te ikinci kez kamerada sıkıntı çıkıyor ilk seferinde kırmızı çizgi vardı bu sefer kararma var nokta şeklinde birkaç problem daha var kulaklık girişinin orda çatlama şarj girişinde temassızlık pilin çabuk bitmesi gibi sizce yeni verirlermi yoksa tamirmi olur
Ne bekliyon telefon obur tarafa gidicek sen hala veriyolarmi diyosun azcik mantik kullanin yahu

RoyGreen

Asistan
Arkadaşlar, saatlerin geri alınmaması olayından sonra hava durumu widgeti ile telefon kendisi farklı saatleri gösteriyor, nasıl düzeltilir bu sorun?

ozcnozgl

Asistan
Yuh düzeldi...Bu sağlıklı bir çözüm mü peki? Telefonun saat dilimini ilgilendiren işleyişlerinde falan bir sorun çıkartır mı ilerde?
Bir şey olmaz önemli olan saat dilimi. Moskovanın saat dilimi ile bizim saat dilimimiz aynı oldu. Yani +3 saat dilimine geçtik. Moskova da bizim gibi saatini ileri geri almıyor. Hep o dilim de. O yüzden onların ki sadece tek başına duruyor. Burada önemli olan moskovanin saat diliminin değişmemesi. Eğer birgün değiştirmek isterlerse başka +3 dilimli şehir seçeriz. Birgün ayarlara güncelleme ile bizim ülkeninkini eklerler o zaman bizimkini seçeriz.

RoyGreen

Asistan
Bir şey olmaz önemli olan saat dilimi. Moskovanın saat dilimi ile bizim saat dilimimiz aynı oldu. Yani +3 saat dilimine geçtik. Moskova da bizim gibi saatini ileri geri almıyor. Hep o dilim de. O yüzden onların ki sadece tek başına duruyor. Burada önemli olan moskovanin saat diliminin değişmemesi. Eğer birgün değiştirmek isterlerse başka +3 dilimli şehir seçeriz. Birgün ayarlara güncelleme ile bizim ülkeninkini eklerler o zaman bizimkini seçeriz.
hmm, doğru diyorsun, eyvallah kardeş.

derya1978

Asistan
LG G3 ANDROİD 6 GÜNCELLEMEYİ LG PC Suite YÜKLEYEREK YAPILABİLİYORMU

OTA GÜNCELLEME GELMİYOR TELEFONA

Dreckux

Üyecik
Merhaba Abimde LG G3 var ve telefon çok yavaş şarj oluyor ve prizden veya usb den şarj edemiyor(Orjinal sarj aleti ve kablosu)Bendeki Powerbankten sıkıntı olmadan sarj edebiliyor telefonda Android 6 yüklü cihazı sıfırdan tertemiz bi kurulum yapmak istiyor bunu nasıl yapabilir(yani cihazı sıfırla değilde iPhone daki gibi ipsw yi yeniden atmak gibi umarım anlatabilmişimdir.)bir de bi kaç video izledim android 4.4.2 de bu cihaz daha seri çalışıyor gibi sizce android 4.4.2 ye düşürmelimi yoksa 6 da kalmalı mı? Birde bu sürüm düşürme işlemi nasıl yapabilir?

derya1978

Asistan
s.a arkadaşlar lg g3 d855tr android 5 telefonuma android 6.00 marsh yüklemek için bilgisayarıma lg pc suite indirdim telefonun orjinal usb kablosunu bilgisayara bağladım ama güncelleme kısmında hata veriyor neden kaynaklı olabilir yoksa ben mi yanlış yapıyorum

ekran resimleri bu şekilde
hata da bu şekilde veriyor

emuh

Asistan
Dostlar bugün G3 telefonumu LG PC Suite'den güncelleme var mı diye kontrol ettim ve D85530G güncellemesi gelmiş. Bu güncelleme hakkında bilgisi olan var mı?

stat counter