LG G3 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Deniz karabacak

Üyecik
Merhabalar Benim lg g3üm var telefon sarjdayken hic bir problem olmadan isteidigimi yapabiliyorum ama telefonu sarjdan cıkardıgım zaman telefon kendini resetliyor ve acılmıyor ama sarja taktıgımda sorunsuz bir sekilde devem ediyor.(hard format vs attım)
Batarya bozulmuş değiştirirsen sorun düzelir

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Merhabalar Benim lg g3üm var telefon sarjdayken hic bir problem olmadan isteidigimi yapabiliyorum ama telefonu sarjdan cıkardıgım zaman telefon kendini resetliyor ve acılmıyor ama sarja taktıgımda sorunsuz bir sekilde devem ediyor.(hard format vs attım)
Sorun kesin ve net olarak bataryadan. Bataryayı değiştirin.

ozcnozgl

Asistan
10400'lük mü? Oysa memnun musun? :D
Ama benimki 10.000 lik olan 10.400 eski versiyon. Benim aldığım 400 daha az ama özellikleri daha iyi hızlı şarj yapması da ondan. Akım koruması falan var. Daha küçük 10.400 den daha iyi cebe sığıyo. 3 kere şarjliyo g3ü.

Meridian

Dekan
Ama benimki 10.000 lik olan 10.400 eski versiyon. Benim aldığım 400 daha az ama özellikleri daha iyi hızlı şarj yapması da ondan. Akım koruması falan var. Daha küçük 10.400 den daha iyi cebe sığıyo. 3 kere şarjliyo g3ü.
Bilgilendirme için teşekkürler. Ben de almayı düşünüyordum. Kesin alacağım o zaman. :)

Süleyman Alkan

Yasaklı
Yasaklı
Bende alıyorum bundan 3000 mah bataryayı ortalama kaç defa şarj edebilir hani biyere gittiğimde bilgi sahibi olalım.

ozcnozgl

Asistan

ozcnozgl

Asistan
Birde ucuna xiomi type c dönüşüm zimbirtisi aldım. Ucuna takınca iphone da sarjlıyorum onu da 8 liraya çinden aldım. 3.0 hızında. Turkiyede en az 30 lira. Bir de markasız. Benim dediklerim hepsi xiominim kendi orjinal malları zaten kabıyla geliyor falan seri numarası yaziyo. Xiomi çinin apple.

ozcnozgl

Asistan

böyle şu beyaz küçük kutusuyla geliyor. Içinden kablosu ve kendi çıkıyor.

Ümitt

Profesör
Bende Asus Zenpower kullanıyorum. G3'ü %15'ten %100'e 3 kere şarj ediyor. Bi kere de %20 falan şarj ediyor.

hayatkozmosu

Üyecik
Merhaba, lg g3 16 gb'lık telefonum var. Son sürümü bilgisayar üzerinden bir aya yakn süre önce güncelledim. Telefonumu 5 ay önce satın aldım. Son iki buçuk aydır şarj olma süresi gittikçe uzadı. Telefonun probleminin ne olduğunu çözmeye çalışsam da çözemedim. Telefonum yaklaşık 5 saatte şarj oluyor. Süresi elbette eskisine göre daha az dayanıyor ama yine de bir günü çıkarıyor. Bazen daha aza iniyor 4, 3,5 saate. Bazense 6 saate çıkıyor. Bazen 99da takılı kalmış oluyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Kafayı yedirtmek üzere. Yardım edebilir misiniz?

stat counter