Laptop şarjı çok hızlı tükeniyor !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

aligznn01

Asistan
Arkadaşlar merhaba. Acer aspire 5741g laptop kullanıyorum. Önceki batarya öldü şarjı hızlı bitmeye başladı. Daha 1 hafta olmadı yeni batarya aldım. Aldığım gibi denildiği gibi şarjını bitirip 10 saat şarj ettim. Ama hiçbir şey olmadı şarjı 2 saati bırak 1 saat bile gitmiyor. Özellikle oyun oynarken bitiveriyor. Lütfen bir çözümü yokmu bunun kafayı yicem artık yoksa bataryayı öldürücem şarjda oynayarak.

<<Dkn nyz>>

Yalnız değiliiiz dünyada deli çok
Yönetici
Mod. Adayı

aligznn01

Asistan
peki teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka bir çare yokmu

Son düzenleme:

triark

Üyecik
Merhaba, bunun prizle bir ilgisi yok, laptop'un çok ısınıyordur her yıl bakım yaptırman gerek (termal macun değişimi, toz alımı), termal macunun eskimiş olabilir bundan dolayı laptopun fazla ısındığından çok güç tüketiyor olabilir.Kısaca laptopuna bakım yaptırmanı tavsiye ediyorum, umarım yardımcı olabilmişimdir.

aligznn01

Asistan
Merhaba, bunun prizle bir ilgisi yok, laptop'un çok ısınıyordur her yıl bakım yaptırman gerek (termal macun değişimi, toz alımı), termal macunun eskimiş olabilir bundan dolayı laptopun fazla ısındığından çok güç tüketiyor olabilir.Kısaca laptopuna bakım yaptırmanı tavsiye ediyorum, umarım yardımcı olabilmişimdir.
teşekkür ederim daha 1 hafta olmadı fanı temizlettim ve terml macunu yenilettim.

stat counter