Iphone den Samsung a geçmek Pişmanlık Mı olur

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

A70 almayı düşünüyorum ama piksel yoğunluğu 6 plus ta 401 ppı ama a70 400 den daha düşük. Diğer konularda a70 in 6 plus tan çok fazla artıları var tabiki. Ama iphone mi satıp galaxy a70 almak pişmanlık getirir mi?

Şimdi yedim seni

Profesör
Apple 6 plus'dan geçince çok fazla bir hız artışı hissedeceğinizi zannetmiyorum en çok sorun yaşayacağız yer işletim sistemi.

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Çok sıkıntı yaşarsınız. Samsung orta segment müşterilerine pek düzgün muamele göstermez. İki yıl sonra kasmayan cihaz ayarlara giremeyecek hale gelir. Eğer samsung alacaksanız s ve note dışındaki serilerden uzak durulmasını tavsiye ederim.

Melih Beyefendi

Profesör
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Çok sıkıntı yaşarsınız. Samsung orta segment müşterilerine pek düzgün muamele göstermez. İki yıl sonra kasmayan cihaz ayarlara giremeyecek hale gelir. Eğer samsung alacaksanız s ve note dışındaki serilerden uzak durulmasını tavsiye ederim.
Doğru hocam. S serisinin düşük telefonları bile şimdiki S10 hatta 2020'li yıllarda çıkması bekleyen S11'i bile tokatlar.

|SeYYaH|

Rektör
Yaa birisi sorumu Cevaplayacak mı acaba????:rolleyes::rolleyes:
Yeğenim A70 gerçekten çok güzel bir telefon. Geçen gün okumuştum S10'un özellikleri A70'e geldi diye. PPI konusuna gelince 401 ile 393 arasında sadece 8 gibi küçücük bir fark var. Ama bunun yanında bütün konularda açık ara önde bir telefon A70. 2109 yılında çıkmış bir telefon ile 3 yıl evvelinin telefonunu mukayese etmek bile abestir aslında. Apple'ın telefonlarını dört yıldan sonra yavaşlattığını kaç defa yazılıp çizildi be yeğenim, hiç duymadın mı yoksa? Halbuki A70 seni çok rahat beş yıl götürür.

Yeğenim A70 gerçekten çok güzel bir telefon. Geçen gün okumuştum S10'un özellikleri A70'e geldi diye. PPI konusuna gelince 401 ile 393 arasında sadece 8 gibi küçücük bir fark var. Ama bunun yanında bütün konularda açık ara önde bir telefon A70. 2109 yılında çıkmış bir telefon ile 3 yıl evvelinin telefonunu mukayese etmek bile abestir aslında. Apple'ın telefonlarını dört yıldan sonra yavaşlattığını kaç defa yazılıp çizildi be yeğenim, hiç duymadın mı yoksa? Halbuki A70 seni çok rahat beş yıl götürür.
Cevap verdiğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim sağolun. Benim düşüncem de öyleydi aslında. İşletim Sistemi falan dediklerinde kafam karışmıştı biraz. Aklımdaki soru işaretleri gitti sayenizde a70 e karar verdim. Iphone mi satıp alacağım en kısa zamanda. A70 İ alıp yorumlarımı ve gözlemlerimi yazarım. Hayırlı Bayramlar 😉

Kararsız23

Doçent
Doğru hocam. S serisinin düşük telefonları bile şimdiki S10 hatta 2020'li yıllarda çıkması bekleyen S11'i bile tokatlar.
Ciddi degilsinizdir umarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam genel olarak görüşlerinize katılıyorum fakat beş yıl götürmez A70.

stat counter