iphone 6s alınır mı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Webhead

Profesör
zevk diye bir şey vardır. 5s in tasarımını yeni donanım ile çıkarsınlar, alırım.
haklısın ama çerçevesiz telefonlar varken çerçeveli telefon almak bana saçma geliyor ve evet 5s kasasını seven insanlar var bu arada bende 5 yıllık 5s kullanıcısıyım açık konuşmak gerekirse 5s'in tasarımı İPhone 11'e bin basar en azından bir albenisi premium bir havası var sözde SE 2 çıkacaktı hani nerede ?
Bu arada kafama silah dayasınlar ben bu saatten sonra bir daha asla İPhone kullanmam artık benim için bitti

Leand

Dekan
zevk diye bir şey vardır. 5s in tasarımını yeni donanım ile çıkarsınlar, alırım.
O nasıl zevkmiş 5s kasa telefon resmen nokia zamanı tuşlular gibi bir şey artık ergonomi filan güzelde yüzüne dönük olan şey bakıyorsun kasanın yarısı ekran, Allah muhafaza şimdi o olsa çoktan ne var yok satıp en dandiğinden bir android telefona geçmiştim.

Webhead

Profesör
O nasıl zevkmiş 5s kasa telefon resmen nokia zamanı tuşlular gibi bir şey artık ergonomi filan güzelde yüzüne dönük olan şey bakıyorsun kasanın yarısı ekran, Allah muhafaza şimdi o olsa çoktan ne var yok satıp en dandiğinden bir android telefona geçmiştim.
bende Mİ9T'ye geçince 5s'i satıcam 2 kere tamir gördü 2016'da garantisi bitti üst köşelerde ezik var ama çok göze batmıyor sizce kaça gider bu arada original aksesuarları yok

stat counter