İOS 13 İphne 6S deneyimleriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KNGTBR

Üyecik
İOS 13 yükleyen varsa 6s cihazlarına . Tecrübelerini paylaşabilir mi ?

safex

Asistan
Yüklemek için soruyorsanız bir sonraki sürümü bekleyin. "iPhone 6S iOS 12.4.1"

BJKolik

Profesör
Şimdi baktım 6S Plus telefonuma gelmiş İOS 13 direk yükleyip geçiyorum.

BJKolik

Profesör
Yükledim ben İOS 13' ü. 1.86 GB büyüklüğündeki yazılım güncellemesini sorunsuz yükledim. Fena olmamış umarım şarj düzelmiştir.

MoMentS

Üyecik
Evet bende fark ettim güncelledikçe pil hızlı bitmeye başlıyor. İphone 7 kullanıyorum.

Yağız Ertürk

Üyecik
Siri bi süre sonra kendi kendine sessiz kalıyor ilk bir iki soruya cevap veriyor sonra susuyor telefon açıp kapatınca tekrar cevap veriyor yine susuyor

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Güncelleme yayınlandığından beri iP6s üzerinde iOS13'ü kullanıyorum.

Beta sürümmüş gibi hissettiriyor. Karanlık mod güzel olmuş tamam ama başka türlü şeylerde sıkıntı olabiliyor.
Örneğin yazı yazmak istediğimde klavye ekrana gelmediği oldu. Ve üstelik farklı uygulamalarda da bu sorun devam etti. Çözüm olarak telefonu yeniden başlattım ve sorun çözüldü. Ancak kalıcı bir çözüm olmasını umuyorum.

Akşam saat 8'de iOS 13.1 güncellemesini yayınlayacaklarmış. Beklemedeyim bakalım. Umarım sorunları düzeltmiş olurlar.

MoMentS

Üyecik

Beta sürümmüş gibi hissettiriyor. Karanlık mod güzel olmuş tamam ama başka türlü şeylerde sıkıntı olabiliyor.
Örneğin yazı yazmak istediğimde klavye ekrana gelmediği oldu. Ve üstelik farklı uygulamalarda da bu sorun devam etti. Çözüm olarak telefonu yeniden başlattım ve sorun çözüldü. Ancak kalıcı bir çözüm olmasını umuyorum.

Akşam saat 8'de iOS 13.1 güncellemesini yayınlayacaklarmış. Beklemedeyim bakalım. Umarım sorunları düzeltmiş olurlar.
Yarın akşam mı? Umarım değer.

rubarovan21

Doçent
iOS13'ün beta sürümlerini de kullandım. iOS13'te temiz bir kurulum yaptım fakat hâlâ hatalar mevcut. iOS13.1'de bu sorunu çözeceklerini söylüyorlar. Ara sıra ben de hatalarla karşılaşıyorum ve batarya performansı gerçekten aşırı kötü. iOS12.4.1'de de sanki aynı sorun vardı ama iOS13'te daha kötü olmuş. Karanlık modda kullanmama rağmen hemen bitiyor. Çevremde de bunu yaşayanlar olmuş. iPhone7 kullanıyorum ben.

iOS13 ile ilgili değil klavyenin çıkmaması. Uygulamaları henüz iOS13'e tam olarak uyumlamadılar. 3. Parti uygulamaların bu şekilde olması şu an için doğal, zamanla düzelecektir.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
iOS13 ile ilgili değil klavyenin çıkmaması. Uygulamaları henüz iOS13'e tam olarak uyumlamadılar. 3. Parti uygulamaların bu şekilde olması şu an için doğal, zamanla düzelecektir.
Ama ben bu sorunu sadece üçüncü parti bir uygulamada yaşamadım. iOS'un kendi not uygulamasında da bu sorun oldu. Telefonu yeniden başlattığımdan beri bu sorunla karşılaşmadım.

Yarın akşam mı? Umarım değer.
Bu akşam saat 20.00'da yayınlanacak dendi.

MrTrak

Üyecik
Şarj performansından hiç memnun kalmadım 11.4 bunlara göre çok iyiydi ya 12 ye bile güncelleyen aklıma tüküreyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide bunu bile bile 13 e güncelledim

stat counter