İnstagram dm sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

bayramylldrm

Üyecik
Herkese merhaba

İnstagram dm mesaj bildirimleri geliyor ancak mesaj kutusuna girdiğimde gözükmüyor. Başka bir kaç telefonda daha denedim aynı sorun o telefonlarda da teşkil etti. Bilgisayar üzerinden "IGdm" kullanabiliyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

Routinues

Asistan
Herkese merhaba

İnstagram dm mesaj bildirimleri geliyor ancak mesaj kutusuna girdiğimde gözükmüyor. Başka bir kaç telefonda daha denedim aynı sorun o telefonlarda da teşkil etti. Bilgisayar üzerinden "IGdm" kullanabiliyorum. Yardımlarınızı bekliyorum
Telefondan Ayarlar > Uygulamalar bölümüne gir ve İnstagramın üstüne tıkla ve depolama bölümüne gir önbelleği ve verileri temizleye tıkla.

Lazzz

Rektör
Herkese merhaba

Her gelen mesajda mı bu sorun oluyor?

Routinues

Asistan
Dm engeli yemiş olabilirsin hocam bir ara benim arkadaşıma da olmuştu bu sorun.

bayramylldrm

Üyecik
Mesajı gönderen gönderdiği mesajı kendi kurusundan silerse seninki de siliniyor. Arkadaşlarınla bi dene istersen.
Denedim. Mesajları silmiyorlar. Bildirim panelinde gözüküyor, IGdm uygulamasında gözüküyor ama instagram dmsinde gözükmüyor. İphone telefonda ve başka bir android telefonda da denedim aynı sorun teşkil etti.

stat counter