İlk nesil iPad mini'ye ios 10 gelmedi...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

You-Murta

Profesör
Zaten kasım kasım kasılıyordu, bütün ilk nesil iPad mini kullanıcılarına geçmiş olsun...

R.I.P first gen. iPad mini 2012-2016

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
Allah rahmet eylesin apple ın ilk sınırlarını aşan cihazlarından biriydi.

bayadres

Profesör
Bundan şunu anlıyoruz.Yeni Apple ürünü alırken bir önceki modele göre donanımı daha güçlü olmalı kesinlikle.İşlemci ve remdeki artış çok önemli.İpad mini ipad 2 nin küçültülmüş versiyonuydu sadece.güç olarak eşitti.ipad 3 te de ipad 2 ye göre sadece çözünürlük farkı vardı.Aynı donanımı allayıp pulladı ipad 3 diye yeni modeli sattılar.zaten hemen ardındanda asıl çıkarılması gereken cihazı yani ipad 4 ü çıkardılar.
Apple ın bu tür satış taktikleri oluyor malesef.Dikkat etmek lazım.

MuhammedSC

Blue <3
"Stabil" bir sürüm yayınlasaydı bari. 45 Saniyede açılıyor. Klavyenin 4 saniye geriden geldiğini hatırlıyorum. Candy crush oynarken bir anda siyah ekran veriyor.

tengribizmenemen

Profesör
Bizim millet çok özelliklere bakmadan alıyor ki apple a5 Dual core ve 512 mb ram ile zaten geçen 4 senede kullanılamaz hale gelmesi çok doğal.

GökayÇeker

Asistan
Aynısını emektar 4s için söylüyorum :(...
Bende 1 adet mini 1 adet de mini 2 var. Birisi şarj olurken diğerini kullanıyorum. Mini aileme ait zaten. Bi video izlerken filan kullanırım oyun oynamaya kalkışmam mesela.. Bir de şu var. İpad minide ekran sararması olmuştu zorlucenterdaki applea vermiştim direk cihaz değiştirdiler diğer firmalar gibi 1 aybekletmiyorlar servis anlayışları mükemmel

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!
Bende 1 adet mini 1 adet de mini 2 var. Birisi şarj olurken diğerini kullanıyorum. Mini aileme ait zaten. Bi video izlerken filan kullanırım oyun oynamaya kalkışmam mesela.. Bir de şu var. İpad minide ekran sararması olmuştu zorlucenterdaki applea vermiştim direk cihaz değiştirdiler diğer firmalar gibi 1 aybekletmiyorlar servis anlayışları mükemmel

Garantisi bitmişmiydi ?

stat counter