Huawei p smart kilit ekrandaki otomatik resim değiştirmeyi açamadım.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 4)

ishak042

Al Co Ba Ni
Arkadaşlar başlıktan anlayacağınız üzere huawei telefonum kilit ekranını her açıp kapatmam da resim değiştiriyordu şimdi bi duvar kağıdı uygulaması yüzünden kilit ekranım tek bir resimle dondu kaldı nasıl o ayarı tekrar açabilirim.

Bcdeniz

Üyecik
Merhaba, bende de aynı sorun var. Sim kartımı değiştirdikten sonra kilit ekranında resim değişmemeye başladı. Telefonumda ekran kilidi ve şifreler bölümünde kapaklar diye bir seçenek yok. Resimlerin otomatik değişmesini sağlamak için ne yapabilirim?

effenur

Üyecik
Arkadaşlar başlıktan anlayacağınız üzere huawei telefonum kilit ekranını her açıp kapatmam da resim değiştiriyordu şimdi bi duvar kağıdı uygulaması yüzünden kilit ekranım tek bir resimle dondu kaldı nasıl o ayarı tekrar açabilirim.
merhaba,
ben huawei mate 10 kullanıcısıyım. kilit ekranımdaki resimler her ekranı kapatıp açtığımda değişiyordu.
forumlarda çok aradım. cevap bulamadım. huawei destek hattını aradım. çok kolay bir çözümü varmış.

ekran kilitli iken ekranın altında yukarı açılan küçük bir liste var. o listede sol en başta play tuşuna benzeyen üçgen simgeye basın. bu kadar kolay imiş meğerse.

effenur

Üyecik
merhaba,
ben huawei mate 10 kullanıcısıyım. kilit ekranımdaki resimler her ekranı kapatıp açtığımda değişiyordu. sonra kendi seçtiğim resmi koyunca bu özellik kalkmıştı. tekrardan bu özelliğe dönmek istedim. ayarlar içinde böyle bir ayar yok. forumlarda çok aradım. cevap bulamadım. huawei destek hattını aradım. çok kolay bir çözümü varmış.

ekran kilitli iken ekranın altında yukarı açılan küçük bir liste var. o listede sol en başta play tuşuna benzeyen üçgen simgeye basın. bu kadar kolay imiş meğerse.

stat counter