Hangi iPhone

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SİZCE HANGİSİ

• Kullanılan toplam oy
    20

5s in artık şarjının bitmesi,kasması normal.güncelleme almıyor ve apple a7 kullanıyor bi zahmet yani.
s4-s5 ler daha klavye ile yazı yazarken takılıyordur,kamerası yetersizdir vs. vs.
5s yine kullanılabilecek seviyede.hatta 5 bile kullanılabilecek düzeyde.
yıllarca kullanmak isteyen android almamalı,sürekli değiştiren android almalı çünkü her sene devasa yenilikler geliyo soğuyorsun telefondan.apple ise temkinli davranıp yavaş yavaş getirip en iyisini sunuyor.
note 10 a gelen yenilikler var mesela ses yakınlaştırma mikrofonu açıyor sadece.appleda ise ortam sesini izole ediyor.

Webhead

Profesör
5s in artık şarjının bitmesi,kasması normal.güncelleme almıyor ve apple a7 kullanıyor bi zahmet yani.
s4-s5 ler daha klavye ile yazı yazarken takılıyordur,kamerası yetersizdir vs. vs.
yıllarca kullanmak isteyen android almamalı,sürekli değiştiren android almalı çünkü her sene devasa yenilikler geliyo soğuyorsun telefondan.apple ise temkinli davranıp yavaş yavaş getirip en iyisini sunuyor.
note 10 a gelen yenilikler var mesela ses yakınlaştırma mikrofonu açıyor sadece.appleda ise ortam sesini izole ediyor.
En temizi 3 yılda 1 telefon değiştirmek çünkü hiçkimse 5 yıl boyunca aynı telefonu kullanmak istemez burada en canlı örnek benim
5s bu saatten sonra ne sıfır ne de 2.el alınır youtube'da hala 2019'da İPhone 5s alınır mı başlıklı videolar dolanıyor ve ciddi ciddi öneriyorlar şaka mısın lan siz yemin ediyorum sinirden gülüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Emir Aydın
Mesaj otomatik birleştirildi:

5s yeterince güncelleme aldı tam 5 kere güncelleme aldı daha ne güncellemesi alacak zaten 2.el değeri de öldü satmaya kalksam 300-350 anca eder onunla da gider JBL kablosuz kulaklık alırım

Cvnmrt

Doçent
Gelde sinir olma şuna ya. Lan allahın fakiri 5s ten başka iphone kullanmamışsın baban sana daha yenisini almamış gelmiş burda kelime yapıyorsun. Yürü git işine ya. 5s şu anda ios u eleştirmek için referans alabileceğin bir model değil bi kere. Telefon tarihi eser resmen. O zaman bende diyeyimki s3 mini kullanıyorum Android lanet birşey. Kafaya bak ya. Herkesin eline vermişler bi klavye internet. Beyni olanda yazıyor olmayanda.
Keşke önce saygılı olabilseydin tamam anladık ayfonun var ama bu kadar belli etme kendini.

Cvnmrt

Doçent
Gelde sinir olma şuna ya. Lan allahın fakiri 5s ten başka iphone kullanmamışsın baban sana daha yenisini almamış gelmiş burda kelime yapıyorsun. Yürü git işine ya. 5s şu anda ios u eleştirmek için referans alabileceğin bir model değil bi kere. Telefon tarihi eser resmen. O zaman bende diyeyimki s3 mini kullanıyorum Android lanet birşey. Kafaya bak ya. Herkesin eline vermişler bi klavye internet. Beyni olanda yazıyor olmayanda.
.

stat counter