Hangi iPhone

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SİZCE HANGİSİ

• Kullanılan toplam oy
    20

meraklıbey75

Üyecik
Si̇zce apple 7 plus ele avuc a otururmu 7 ve 7 plus arasinda kaldim 7 plusi en çok bataryasi daha büyük olduğu i̇çi̇n i̇sti̇yorum ama 7 plus çok büyük di̇yorlar si̇zce hangi̇si̇.

Son düzenleyen moderatör:

asdwe3361

Asistan
Madem iphone istiyorsun xr dan aşağı model almanı önermem.Zaten o kadar milyar para vereceksin çerçeve ekranının kötü olan modelini önermem.Gerçekten görüntü olarak artık yeni nesil cihazlara yönelmek gerekir.Aldığın cihaz uzun süre götürmeli ve o modeller gerçekten içi dışı eskimiş model diyebiliriz.

okurbaba

Doçent
Kişi iOS cihaz istiyorsa başka önerilerde bulunmanın manası yok, iPhone 7 alacagina 6s al derim, 7+ veya 8’e bak 7 almak saçma olur.

Emir Aydın

Profesör
Ben olsam iPhone 7 almazdım,mi 9 t alırdım.
Ha gerçekten istiyorsan gidip alabilir misin alırsın fena telefon degil,bu karar senin.Ama illa ios diyorsan en azından iPhone 8 in altına düşmemesi öneririm.

Uğur B

Asistan
Ben iphone 7 kullanıyorm güzel cihaz ama bende satıp xiaomi rn8 pro almayı düşünüyorm illa iphone diyosan plus al çünkü ip7 nin şarj çabuk bitiyo ekran küçük

meraklıbey75

Üyecik
ÖNERİLERİNİZ GAYET GÜZEL AMA ÇEVREMDE APPLE KULLANLR NE KADAR ÖZELİKLERİ AZ OLSADA İOS VAZGEÇİLMEZ OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR HELEKİ HIZ KONUSUNDA

Emir Aydın

Profesör
ÖNERİLERİNİZ GAYET GÜZEL AMA ÇEVREMDE APPLE KULLANLR NE KADAR ÖZELİKLERİ AZ OLSADA İOS VAZGEÇİLMEZ OLDUĞUNU SÖYLÜYORLAR HELEKİ HIZ KONUSUNDA
O tür kişilere "FANBOY" deniyor.Yani bir şeye bağlanıyorlar ve babalarının şirketi gibi savunuyorlar.Mesela şarjının hızlı bittiğini kabullaniyorum derler ama ardından şunu da eklerler,ios çok hızlı pili hızlı bitse ne olur.Sanki androidde 1 uygulama 2 dakikada açılıyor.Bende de var öyle kişilerden 5-6 tane.

Eline al bak hangisi iyi gelirse hocam büyük elli biriyseniz plus sorun çıkartmaz. Gelecek sürümü de alır sonrasını almaz

stat counter