Hangi devirdeler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Leand

Dekan
1 yıldır forumdayım iphone çöp diyorum anlamıyorlar (sakalımda var niye böyle oluyor anlamıyorum😁)
Beyazlamamış... birde sadece türkiyede çöp çünkü ekonomik olarak batak yer. Dünyada kral gideri var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kusura bakmayın ama arkadaşta xs 64gb modelinden vardı Amerika'dan getirmişti. Onunla p20 proyu karşılaştırma imkanım oldu. Benim o zamana kadar kullandıklarım telefon değilmiş. Ekranı ayrı olay, kamera performansı apayrı, akıcılık zaten söylemeye gerek yok. Yani bilemiyorum android fiyat/performans olarak gerçekten parasını hak ediyor ama o iphone'daki mükemmellik yok maalesef.
Kesinlikle iphone pahallı olmasa kim bakar androide o da bu ülkede pahallı. Adamların hem işlemcisi hem yazılımı hemde sağlamlığı ve garantisi daha iyi.

Munzurlu

Üyecik
Hocam kusura bakmayın ama arkadaşta xs 64gb modelinden vardı Amerika'dan getirmişti. Onunla p20 proyu karşılaştırma imkanım oldu. Benim o zamana kadar kullandıklarım telefon değilmiş. Ekranı ayrı olay, kamera performansı apayrı, akıcılık zaten söylemeye gerek yok. Yani bilemiyorum android fiyat/performans olarak gerçekten parasını hak ediyor ama o iphone'daki mükemmellik yok maalesef.
Tamam doğru ios başlı basina. İyi bir işletim sistemi ama son çıkan model fiyat yaramaz

iPhone 8 Plus 2 nesil daha eski işlemci daha verimsiz lcd ekran 2700 mah pil 5.5 inç ama 16:9 ekran ile birlikte 1 saat 30 dakika 4k 60 fps kaydını %55 şarj ile yapıyor.
Yani 8 Plus bile 3 saat kesintisiz 4K 60 FPS video kaydı yapabiliyor.

Ayrıca XS 1 nesil dha yeni işlemci 2700 pil ve daha verimli ekran ile 10 dakika PUBG oynanıldıktan sonra %100'den düşmüyor (appleın %100de uzun süre şarjı dayanır.)
Ondan sonra 10 dakika 4k 60 fps video kaydı yapılıyor %5 şarj düşüyor. Kabaca yine 3-3.5 saat 4K 60 FPS video kaydı verecek.

11 Proda 3200 pil var aynı ekran boyutu ile onun da 4.5 saat civarı 4K 60 FPS video kaydı kapasitesi var.

EN büyük rakibi Samsungun S10 Plusunda 15, note 10'unda 25 watt şarj var.

Huawei amirallerinde 40 watt fakat huaweinin herhangi bir modeli bu cihazların yanından geçemez.
Hocam haklısınız her konuda hak veriyorum ama sadece 8/8 Plus 2 nesil öncesinin cihazı olması verimsiz demek değil ki şu an piyasadaki bir çok cihazdan güçlü donanıma sahip. :D

stat counter