Güvenli Online Alışveriş

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


ArslanHas

Üyecik
Katılım
10 Ocak 2017
Mesajlar
1
Puanları
1
Konum
muğla
canicrossapeldoorn.jpg


Paykasa Kart Online Alışveriş ve Uygulama Platformlarında Kullanılan Bir Ödeme Yöntemidir

Paykasa, dünya üzerindeki bir çok noktada geçerli olan ve ödeme kabul eden online alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz, kolayca ve hızlı ödeme yapmanızı olanak sağlayan, kişisel bilgilerinizi başka kişilerin bilmesini engelleyen ön ödemeli kart sayılan 16 haneli dijital pin numarasıdır. Genel anlamda pay kasa, İngiltere tabanlı olup e-ticaret yaparken yani online alışverişlerde kullanılabilen ön ödemeli sisteme dayalı karttır. Dünya üzerinde alışveriş standartlarının değişmesi ile birlikte online alışveriş veya e-ticaret dünyasındaki alışkanlıklar da değişime uğramıştır. Kredi kartları gibi paykasa kartları da artık sanal dünyada kullanıcısı hergün artan bir alışveriş sistemine dönmüştür. Öyleki kredi kartlarının kullanılamadığı bazı sistemlerde pay kasa devreye girmekte ve allışverişe olanak sağlamaktadır.

Bu ön ödemeli kartı, online ve telefonda yapacağınız alışverişlerde ihtiyacınız olan ekstra güvenliği sağlar. Ayrıca sanal ve tek kullanımlık bir kart olmasından dolayı, ilk kullanımdan sonra geçerliliğini yitirir, böylece kaybolma veya çalınma riski yoktur.

Paykasa Kart ile 3 adım’da ödeme yapabilirsiniz
Almış olduğunuz 16 kod ile aşağida belirttiğimiz gibi kart numaranızı ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz

satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabileceğiniz Mobil ve Kredi kartı ile ödeme yöntemlerin’den yararlanabilirsiniz . bu firmaları bulmanız zaman alacaktır.

Paykasa Kontör Miktarları;
Paykasa Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500 ,1000€ Belirtilen bu miktarları resmi bayilerimizden satın alabilirsiniz.
 

erentcolak

Üyecik
Katılım
13 Tem 2018
Mesajlar
85
Puanları
8
Bu astropay olayı spekülasyonlara ve dolandırıcılığa çok açık olduğundan dolayı iyi araştırmak yapmak gerekir. Zaten kartın çıkış noktası belli ama bürokratik işlemler diyebileceğimiz yoğunluğu kısaltan firmalar var. Özellikle merak eden arkadaşlar için kart kullanımıyla ilgili vs. inceleyebilecekleri bir link bırakayım; ( Astropay, Paykasa, Paykwik Sanal Kart Satışları | Hızlı Astropay )
 
Üst
stat counter