Güncel | NTV ve NTVSPOR Biss Key - İspanya Ligi La Liga

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

cagri_blade

Üyecik
Arkadaşlar Sunny at-7011 d Uydu alıcısı kullanmaktayım, Biss Bölümü Mevcut ; Şu şekilde 000000 00 0000000000000000, Bu şekilde x harfi çıkmıyor ama nasıl giricem bi yardım edermisiniz ?

toppalsolucan

Üyecik
slm arkadaşlar forumda yeniyim derdimi nereye yazacağımı bilmediğimden buraya yazıyorum... ben Wintv nova S plus tv kartı aldım sitesinden wintv v7 versiyonunu kurdum ve gayet kaliteli olarak kanalları izleyebiliyorum ancak otomatik aram dışında sağda solda yazan frekansları yazıp kanal arayamıyorum daha doğrusu nereye yazacağımıda bilmiyorum... şimdiden teşekkür ederim...

satfeed

Üyecik
slm arkadaşlar forumda yeniyim derdimi nereye yazacağımı bilmediğimden buraya yazıyorum... ben Wintv nova S plus tv kartı aldım sitesinden wintv v7 versiyonunu kurdum ve gayet kaliteli olarak kanalları izleyebiliyorum ancak otomatik aram dışında sağda solda yazan frekansları yazıp kanal arayamıyorum daha doğrusu nereye yazacağımıda bilmiyorum... şimdiden teşekkür ederim...
ALTDVB indir kullan.

seumina

Üyecik
A021230035461400 bu şifre patladımı. Dün Ntvspor şifresini açmadı.
Taze şifre lütfen

turgutreisfb

Profesör
ntv de ntv sporda normal zamanda bile izlenmiyor sürekli donuyor nasıl bir frekans seçmişlerse :D

TBM

Dekan
next ye2000 cı da hiç bir kanalda donma sorunu yok yani eğer kanal frekansı yada yayın sorunlu değilse,ben hiç donma sorunu yaşamadım Allah'a şükür,şifrelerde açıyor hala şifreler değişmez

turgutreisfb

Profesör
next ye2000 cı da hiç bir kanalda donma sorunu yok yani eğer kanal frekansı yada yayın sorunlu değilse,ben hiç donma sorunu yaşamadım Allah'a şükür,şifrelerde açıyor hala şifreler değişmez
next ye-2005 dcı modeli tüm yayınları rahatlıkla izliyoz sadece ntv yayınlarda sorun var
hani çok kapalı rüzgarlı yağmurlu havalarda yayın nasıl kesik kesik gelir yada donarya işte bizim ntv yaz da kışta aynı :D

seedless

Asistan
D-Smart oldugundan boyle sifre sıkıntisi olmuyor ama ondan baska biseye de yaramiyor :D

aozen19

Üyecik
ntvspor 0015 03 le başlayan key açmıyor.herkes aynı sorunla uğraşıyor.
kanalın tp sini silip tekrar tarattırın açılıyor dedi bazı arkadaşlar denedim olmadı.keyi sildim tekrar yazdım.yine olmadı.forumlardada hiç yeni bilgi yok key değiştimi hiçbişey yazmıyor bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.

seumina

Üyecik
hala bilgi yok mu?

---------- saat 19:12 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:10 eklenmişti ----------

D-Smart oldugundan boyle sifre sıkıntisi olmuyor ama ondan baska biseye de yaramiyor :D
Dsmartın hiç bir paketine üye olmadığımızda, yani dsmarta 1 kuruş ödemediğimizde hangi kanalları izleyebiliyorsun?

drnuba

Üyecik
Merhaba, yeni sezonda ntv ve ntvspor laliganın şi.resini bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba???

---------- saat 19:58 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:11 eklenmişti ----------

Merhaba, yeni sezonda ntv ve ntvspor laliganın şi.resini bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba???
şi.reler değişmemiş, kanalı tekrar taratınca izleniyor...

AliA

Guru
Onursal Üye
Şifrelerde bir değişiklik yok. Aynı şifrelerle İspanya Ligi'ni izlemeye devam edebilirsiniz. Tıpkı benim yaptığım gibi. :)

stat counter