Göbek yağlarını eritmek

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sardaukar

Asistan
hiç o alana girme göbek yağları beslenme ve egzersiz ile gider
kendine bir hedef belirle mesela 2 ay temiz beslen ve her sabah kalktığında kahvaltıdan önce bütün karnı çalıştıran bir egzersiz bulup uygula youtubede dolu var

mesela bunu öneriyorum

sireno52

Asistan
Şimdi şöyle bir durum var ben tersanede çalışıyorum bende bel fıtığı var boyun fıtığı var o konulan videodaki haraketler benim için akrobatik haraketler sayılır zor yaparım gibi gozukuyor

ozmen_celik

Asistan
Beslenmene dikkat edip yürüyüş yaparsan eritirsin . Sadece karın kası yapamazsın bel fıtıgından karın hareketleri yapamıyorsan. İyi bir beslenme be yürüyüş planı çıkartman lazım.

Ücrete kıyıp sağlam şekilde yapman lazım.
Etrafında yoksa be remote olarak birisine ayarlatmak istersen ben sana yapabilirim kendim bodybuilderle ugrastıgım gibi kilo verme alma içinde program yazıyorum ama herşeyden önce 1-1 programa uyacaksan bu işe girmekisin bahanesiz yani aksi taktirde kaçak balkona devam

İyi forumlar

root61

Profesör
Şimdi şöyle bir durum var ben tersanede çalışıyorum bende bel fıtığı var boyun fıtığı var o konulan videodaki haraketler benim için akrobatik haraketler sayılır zor yaparım gibi gozukuyor
Geçmiş olsun bende de bel fıtığı ve kayma var. Dikkat et kendine, sonrası vahim durumlar ameliyat ile karşılaşmamak için ağır kaldirma , yamuk oturma yamuk yatma ağir egzersizler yapma ( p90x de dahil) diyetisyene git, sık dişini bir tutam sabret 2-3 ay kadar verirsin kilolarını. Bir de yapabiliyorsan yüzmeye git sırtüstü yüz.

stat counter