General Mobile GM8 Deneyimim //

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Kaansn34

Asistan
Gm9pro zaten çıkalı ne kadar oldu ki bozuluyor diye bir takım karalamalar oldu. Aslında gm9pro kullanan insanların çoğu memnun bozulma gibi bir durum söz konusu değil, servise gönderen var tabi bazı telefonlarda sorun çıkabilir ama düzeltilebilir şeyler. Bence gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, baban için düşünüyorsan eğer oyun vs oynamıyosa gm9goya da bakabilirsiniz.
Babam iş için yoğun kullanıyor. Bu yüzden GM 9 Go’nun uygun olmadığını düşünüyorum.. Ama GM9 Pro açıklamanız için teşekkürler.. mutlaka değerlendireceğim .. :)

Teknolog26

Üyecik
Sıkıntılı özellikleri nelerdir şarj donma ısınma vs.
Şarjı gayet iyi hala daha, batarya bozulmadığı sürece şarjda sorun yaşanmıyor zaten general mobile telefonlarında uzun süre idare ediyor. Her telefonda olduğu gibi ekran süresini fazla kullanırsanız eğer ısınma yapıyor, özellikle oyunlar için geçerli bu. Benim sevmediğim bir yanı yok telefonun fiyatını göz önünde bulundurursak gayet iyi.

Sdn009

Üyecik
Herkese merhaba,
Herkese merhaba,

Arkadaşlar çok uzun zaman olmadı elime GM8 geçti bende kullanıp deneyimlemek istedim ve beklediğimden daha iyi bir performans gözlemledim. Açıkçası önyargılı yaklaştığım çoğu telefondan iyi performans alıyorum son zamanlarda :D
Deneyimlerimi paylaşmak istedim belki aranızda GM8 modeline bakanlar, alıp almamak arasında gidip gelenler vardır diye. Size yardımcı olmak amaçlı anlatıyorum. 4 GM ram 64 gb dahili depolamaya sahip. İndirmediğim oyun, uygulama kalmadı anlayacağınız :D Performansını böylelikle daha iyi gözlemlemişte oldum. Aktif kullanıyorum telefonu oyunlarda falan performans gayet güzel, donma kasma gibi problemlerle karşılaşmadım. Şarj ve kamerasıda gayet iyi. Özellikle kamerası sanırım GM9PRO nun kamerasından bile daha iyi. Ben öyle gözlemledim en azından. Fiyat performans olarak bakacak olursak 1149 tl fiyatına göre çok iyi telefon (64 gb olanın fiyatı). 32 gb ile arasında 100 tl gibi bir fark var tercih sizin. Varsa sorularınız alırım.
Bu telefonda gece diye kamera modu var ben fotoğraf çekince hiçbir şey değişmiyo fotoğraf ayni sorun ne yada bu mod nasil kullaniliyor

Arkadaşlar çok uzun zaman olmadı elime GM8 geçti bende kullanıp deneyimlemek istedim ve beklediğimden daha iyi bir performans gözlemledim. Açıkçası önyargılı yaklaştığım çoğu telefondan iyi performans alıyorum son zamanlarda :D
Deneyimlerimi paylaşmak istedim belki aranızda GM8 modeline bakanlar, alıp almamak arasında gidip gelenler vardır diye. Size yardımcı olmak amaçlı anlatıyorum. 4 GM ram 64 gb dahili depolamaya sahip. İndirmediğim oyun, uygulama kalmadı anlayacağınız :D Performansını böylelikle daha iyi gözlemlemişte oldum. Aktif kullanıyorum telefonu oyunlarda falan performans gayet güzel, donma kasma gibi problemlerle karşılaşmadım. Şarj ve kamerasıda gayet iyi. Özellikle kamerası sanırım GM9PRO nun kamerasından bile daha iyi. Ben öyle gözlemledim en azından. Fiyat performans olarak bakacak olursak 1149 tl fiyatına göre çok iyi telefon (64 gb olanın fiyatı). 32 gb ile arasında 100 tl gibi bir fark var tercih sizin. Varsa sorularınız alırım.
Bu

Fg1905

Üyecik
bende baya tereddütte kalsamda okuduğum yorumlara güvenerek gm 9 pro aldım indirim kuponuylan 1485 tl bu fiyata bence güzel telefon 2 güne gelir deneyimlerimi paylaşırım almak isteyen olursa

stat counter