Felaket Durumdayım (Babama Her Şeyi Açıklamam Gerekiyor)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Constantin87

Profesör
Büyük ihtimalle sen farkında olmadan kızı bakışlarınla takip etmenle falan korkutmuşsun. Kızın yerinde olsam bende söylerdim günümüz dünyasında maalesef sapık dolu

BilgisayarUzmani

Profesör
Yasaklı

Yeşil Okçu

Profesör
Yasaklı
Öncelikle Kayseri'de olduğuna karar verdim. Attığın sslerde sol üstteki açık Instagram hesabına girdim ve profiline baktım. Kayseri yazıyordu. Bu da bi numara olabilir mi sanmıyorum. Ama anlattıkların biraz abartı, dikkat çekmek için yapılıyormuş gibime geldi.

Oriolus Belası

Asistan
Yazılan hiçbir şeye inanmıyorum ancak yazılanların doğru olduğunu düşünürsek hiç samimiyetinin olmadığı bir kıza gel sevgili olalım dersen yapacağı ilk ve tek şeu en yakın yetkiliye şikayet etmek olacaktır.

Yeşil Okçu

Profesör
Yasaklı
Ayrıca sen bu kızı rüyanda sayıklayacak(!), dalgınlık yapıp kaza yapacak (!) kadar sevseydin başka bir kıza, sırf onu kıskandırmak için gel sevgili ol demezdin. Sevgi senin sandığın kadar basit, laylaylom değil. Ki baban kızarsa birini sevdiğin için değil bu yaptığın saçmalığa kızacaktır. Dediğim gibi tek inandırıcı gelen Kayseri de yaşadığın. Diğerlerinin hepsi palavra.

Oriolus Belası

Asistan
Ayrıca eklemek isterim sayıklama denilen şey gün içinde derslerde vs 3 5 dk lık uyuklamalarda yaşanmaz. En az 5 saatlik uyku sonucu ve vücudun biyolojik saatinde(gece vakti) oluşabilir.

Toplamda 4 uyku evresi bulunur:

1)Uyku hali
2)hafif uyku
3)derin uyku
4)REM

Sayıklama son evrede gerçekleşir ancak 3. Evredede gözükme ihtimali vardır.

PARAzitCELL

Dekan
@BilgisayarUzmani en azından şu okulun fotoğrafını filan çekip atsan ortamı merak ettim neden böyle yapıyorsun diye aklıma küçük şeyler kitabı geldi. :D
Kamu kurumunun özellikle içinde öğrenci veya öğretmenlerinin olduğu fotoğrafları internet üzerinde izinsiz yaymlamak suçtur, okuldan atılır :p

stat counter