Evofone

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Webhead

Profesör
Abi adamların keyfi sonuçta bir şey diyemem ama bir taraftan da telefonda artan vergiler, o kulvarda oluşan cari açık bu maymun iştahlılığın sonucu.
onların keyfi ve açgözlülüğü yüzünden biz telefon değiştiremiyoruz sonra buraya gelip bu devirde telefon alınmaz diye ağlamayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

lg g4 kullandıktan sonra tekrar bir lg? Büyük konuşmayım ama zor be reis.
Bende LG hiç önermiyorum

mehmet0228

Asistan
Mi 9
Alırmısın
Düz mi 9'a 4500 TL bütçe ayırmam çok zor. Şimdilik mağazadan almak koşuluyla en fazla 3500 TL bütçem var(internetten alıyım dersem baya düşer). Şimdilik dediğim de bir ay sonra alma ihtimalim yüksek. Şu anda beklemedeyim. Red mi note 8 pro ve mi 9t'nin bir ay sonraki fiyatlandırmaları asıl belirleyici olacak. Aralarında 700-1000 TL'lik fark olursa içlerinden ucuz olana yönelecem.

AlteredTech

Profesör
Düz mi 9'a 4500 TL bütçe ayırmam çok zor. Şimdilik mağazadan almak koşuluyla en fazla 3500 TL bütçem var(internetten alıyım dersem baya düşer). Şimdilik dediğim de bir ay sonra alma ihtimalim yüksek. Şu anda beklemedeyim. Red mi note 8 pro ve mi 9t'nin bir ay sonraki fiyatlandırmaları asıl belirleyici olacak. Aralarında 700-1000 TL'lik fark olursa içlerinden ucuz olana yönelecem.
RN8 Pro 2800, Mi 9T 3100 olur Mi Store’larda. Şahsen almışken Mi 9T alırdım. RN8 Pro bildiğin Mi 9T kasasının üstüne Oppo yeşili.🙂😂

Şahsen kendim de bu aralar Mi 9T almayı planlıyorum.

mehmet0228

Asistan
RN8 Pro 2800, Mi 9T 3100 olur Mi Store’larda. Şahsen almışken Mi 9T alırdım. RN8 Pro bildiğin Mi 9T kasasının üstüne Oppo yeşili.🙂😂
Fiyatları hesaplayınca en fazla olacağı o gibi geliyor ama hiç belli olmaz bu evofone'nin işi. Gider mi9t pro satmak için mi9t'nin fiyatını 3500'e çakar. Sonra gider redmi note 8 pro'yu da 2500'den mağazaya koyarsa yine şaşırmam. Redmi note 8 pro'yu getirmezlerse yine şaşırmam ne yapsalar yeridir evofone yani :D

AlteredTech

Profesör
Fiyatları hesaplayınca en fazla olacağı o gibi geliyor ama hiç belli olmaz bu evofone'nin işi. Gider mi9t pro satmak için mi9t'nin fiyatını 3500'e çakar. Sonra gider redmi note 8 pro'yu da 2500'den mağazaya koyarsa yine şaşırmam. Redmi note 8 pro'yu getirmezlerse yine şaşırmam ne yapsalar yeridir evofone yani :D
Ben de gidip Mi 9T alayım diyordum şimdi de 9T Pro geldi🙂🙂. Umarım Pro olmayan modeli etkilemez de alırım. Bütçem maks 3400 de🙂

Görkem Say

Suç, toplumun fazla anlayışından çoğalmıştır.
Yönetici
Super Moderator
Hocam hepsi burada güvenilir bir site değil bence. Kim satsın ki en eski Sapphire ekran kartını? Bence hepsi burada isimli siteden telefon almaya çalışırsanız hıyar çıkabilir. 3200 TL'ye 1 tane hıyar. Bari 1 kilo koysalardı??
Hepsiburada şu devirde alınabilecek en güvenilir e-ticaret sitelerinden biridir. Bu zamana kadar birçok laptop, telefon ve yüksek teknoloji ürünü aldım bir kere bu tarz bir olayla karşılaşmadım ki hıyar olayıyla karşılaşan olduğunu da sanmıyorum. Neye dayanarak böyle bir yorum yapıyorsunuz?

ben emektar telefonumla karşılıklı kola çekirdek yaparım :)
sonra bir veda konuşması yaparım
Sevgili 5s
kutuyu açtığım ilk gün beni çok sevindirdin iyi kötü 5 seneyi geride bıraktık ve 5 sene bana iyi dayandın batarya dışında beni hiç yarı yolda bırakmadın sayende IOS deneyimim oldu ama son 2 sene bana çok cinnet geçirttin canın sağolsun ilk ve son İPhone'um oldun elveda bebeğim diyip kutusuna koyup 300-400'e okutup o parayı da çatır çatır yiyecem 😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄
Dursun 7/24 spotify Metallica çalsin bende maxiplus5 spotify ile Metallica çaliyor hatta dokunmasinlar diye odanin kapisini kilitliyorum.

Webhead

Profesör
Dursun 7/24 spotify Metallica çalsin bende maxiplus5 spotify ile Metallica çaliyor hatta dokunmasinlar diye odanin kapisini kilitliyorum.
ben 300-400'e okutsam güzel olur touch ıd bozuk garantisi 3 sene önce bitti 2 kere tamir gördü ama kullanılıyor

Webhead

Profesör
Maxinin cami kirik dokunmatik calisiyor para etmiyor bari Black Sabbath Loner çalsin diye duruyor geceleri desarj gunduz sarj..
mp3 çalar niyetine kullanıyorsun anladık ben 5s'e işkence etmek isterdim de para lazım satıp parasını bir güzel yemek istiyorum 300'e satabilsem çok iyi olur ama letgo ve sahibinden'e hiç güvenmiyorum telefoncuya gitsem ucuza alır burada satmaya kalksam kimse almaz

mehmet0228

Asistan
Xiaomi Evofone bünyesinden kurtulsa hem o rahatlar hem de biz
gündem oluşturacan aslında trende girmesekte birkaç bin kişi tepki koyduğunda xiaomi ne oluyor orada diye bakar elbet :D

mi 9t hepsiburada'da tr garantili "Satıcısı SenCep" 2939 lira olmuş. İthalatçı garantili 2675 TL'ye inmiş. Bu satıcılar değişince fiyatlar değişiyor bu satıcılar hakkında ne söyleyebilirsiniz? Sıkıntı çıkarıyorlar mı?

Cvnmrt

Asistan
gündem oluşturacan aslında trende girmesekte birkaç bin kişi tepki koyduğunda xiaomi ne oluyor orada diye bakar elbet :D

mi 9t hepsiburada'da tr garantili "Satıcısı SenCep" 2939 lira olmuş. İthalatçı garantili 2675 TL'ye inmiş. Bu satıcılar değişince fiyatlar değişiyor bu satıcılar hakkında ne söyleyebilirsiniz? Sıkıntı çıkarıyorlar mı?
Baktım güvenli görünüyor trendyol'da da bugün için mavi renk tr garantili 2919 olmuş

Babuş forumdaki çoğu kişi beni 5 yıllık 5s kullanıcısı olarak tanır ben 5s'i 2014'ten beri kullanıyorum 2 ay sonra inşallah kurtulacam bu tükürdüğümün telefonundan bekle beni Mİ9T yakında seni almaya geliyorum
edit: 5s benim ilk ve son İPhone'um İPhone artık bana hitap etmiyor
edit: Bu saatten sonra İPhone alanın aklına tüküreyim
Bende babamın verdiği 4 yıllık İphone 6 yı kullanıyorum benide böyle tanıyın :smile: .Gümrük memuru tanıdığımız, yurtdışından babama 2015 te ücretsiz vermişti. Sonra o iki yıl kullandı ve anneme İphone x aldı. Annemin kullandığı İphone 7 yi de kendisi aldı bana da İphone 6 yı verdi. Telefon hala iyi durumda fakat sim kart giriş bozuldu ve ara ara hat gidip geliyor. Apple servise gittik bu parçadan yok dedi. Bende böylece yeni telefon arayışına başladım kısmetse Mİ9T alacağım :).

Webhead

Profesör
Bende babamın verdiği 4 yıllık İphone 6 yı kullanıyorum benide böyle tanıyın :smile: .Gümrük memuru tanıdığımız, yurtdışından babama 2015 te ücretsiz vermişti. Sonra o iki yıl kullandı ve anneme İphone x aldı. Annemin kullandığı İphone 7 yi de kendisi aldı bana da İphone 6 yı verdi. Telefon hala iyi durumda fakat sim kart giriş bozuldu ve ara ara hat gidip geliyor. Apple servise gittik bu parçadan yok dedi. Bende böylece yeni telefon arayışına başladım kısmetse Mİ9T alacağım :).
benim değiştirme sebebim
1- 5 senedir aynı telefonu kullanıyorum artık yeni bir telefona geçmek en doğal hakkım
2- her konuda yetersiz geliyor ön kamera bildiğin tost makinesi gibi çekiyor ekran desen çok küçük geliyor gerçi ben o küçücük ekranda GTA SA bitirdim o da ayrı bir konu 16 gb desen yetmiyor tasarım desen çok sıkıldım artık çerçevesiz ekran gövde oranı yüksek telefon kullanmak istiyorum ve gelelim en büyük sıkıntıya bataryası yetmiyor 1 günü bile çıkaramıyor çıkaramaz çünkü 1560 mAh batarya artık yanımda şarj aleti taşımak istemiyorum bir de kablosuz kulaklık ile müzik dinleyen biriyim batarya artık benim için önemli bir kriter oldu arka kamera idare eder ama günümüzde yetersiz kalıyor
3- IOS'tan sıkıldım özellikle arayüzü artık bana çok sıkıcı geliyor ve Android artık benim daha çok ilgimi çekiyor Oxygen OS EMUI ve MIUI ise benim favorilerim
4- o kadar şey yazdım üşenmeden okursan sevinirim

Hocam dertlerimiz neredeyse aynı. Benimde telefon tost makinesi gibi çekiyor. Ön kamera 2mgps arka 5 mgps. Pil 1 günü zor çıkarıyor. Benimde telefonun hafızası 16 gb ve yarısını sistem kaplıyor bana da 8gb kalıyor. Telefon ara ara yavaşlamaya da başladı. Görünüşe göre ikimizde çağ atlayacaz.

stat counter