Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

|SeYYaH|

Rektör
Kalabılığı kontrol etmeye çalışmakta size bol şanslar.
Yöneticilere kızmış olabilirsin, bunu anlarım... Da, kalabalık diyerek burada bulunan kullanıcı, forum üyesi vs. kişilere hakarete yeltenmeni anlayamam.
Seni insanlara saygılı olmağa davet edecektim, lakin kullandığın nickine baktım sen edebini daha kayıt olurken dışarıda bırakmışsın ya vazgeçtim. Eğer yönetici ben olsaydım değil paylaşımlarını senin bu isimle üyelik kaydına bile müsaade etmezdim.

osuranb

Üyecik
Yöneticilere kızmış olabilirsin, bunu anlarım... Da, kalabalık diyerek burada bulunan kullanıcı, forum üyesi vs. kişilere hakarete yeltenmeni anlayamam.
Seni insanlara saygılı olmağa davet edecektim, lakin kullandığın nickine baktım sen edebini daha kayıt olurken dışarıda bırakmışsın ya vazgeçtim. Eğer yönetici ben olsaydım değil paylaşımlarını senin bu isimle üyelik kaydına bile müsaade etmezdim.
Profesyonel forumculukta bunun adına kalabalık kontrolü dendiğini 7 cihan biliyor seni araştırmaya davet ediyorum herşeyden önce.

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Profesyonel forumculukta bunun adına kalabalık kontrolü dendiğini 7 cihan biliyor seni araştırmaya davet ediyorum herşeyden önce.
Siz kuralsız bir sosyal medya platformunda değilsiniz buranın belirli bir kuralları var okuyup anlamadığınız yerleri admin dostumuza sorsaydınız size göre mantıksız bir durum göz önüne gelmeyecekti

osuranb

Üyecik
Siz kuralsız bir sosyal medya platformunda değilsiniz buranın belirli bir kuralları var okuyup anlamadığınız yerleri admin dostumuza sorsaydınız size göre mantıksız bir durum göz önüne gelmeyecekti
Genel kullanıcı bilgisinden bilmiyorum haberdarmısın dostum ama.Onun yanında genel forum bilgisi mevcuttur.Bu da otomatik olarak genel bir forum kültürü oluşturur.Aralarında ki tek fark forumların amaç ve noktaları farklıdır.Burdaki sorun moderotördede değil.Moderötörü işe alan arkadaşın iyi eğitim vermemesi ile alakalı.İyi araştırma yapmamaları ile alakalı.Yada kullanıcıyı önemsememeleri ile alakalı şimdi bütün.Shiftdelete website ağlarını incelemeye aldım.Yüksek rank site mantığında sağlam spam haber çıkıp reklam dan para basma mentalatisine bürünmüşler.Bunlar karalama kampanyası değil yanlış anlaşılmasın.Bunlar gerçekler.Bir haber sitesinin teknolojik haber sitesinin.Ya da forumların genel kuralları vardır.Kişiye ya da foruma ya da moderötere özel konmazlar.Yargıları ve çıkış amaçları bellidir.Rantlaştırma dışında kalmalıdır.İnternet rantlarındada spam rantları ve link rantları mevcuttur.Şimdi ben buna para yatırıp iş yapıyor olsam diyecem amenna.Oyun incelemesine adam spam reklamı diyip ban koydu.Yav neyse ben burda genel kuralları bu foruma öğretmeye kalksam sabah olur...Ha bu foruma özel bir şey se bu elden bir şey gelmez.

Not: Forumların kendilerine özel kuralları olmaz.Genel forum kural ve yargıları vardır.Rant sağlamak isteyenler bu yargıları kendi açısından değiştirir.

Death Mark

Onursal Üye
Genel kullanıcı bilgisinden bilmiyorum haberdarmısın dostum ama.Onun yanında genel forum bilgisi mevcuttur.Bu da otomatik olarak genel bir forum kültürü oluşturur.Aralarında ki tek fark forumların amaç ve noktaları farklıdır.Burdaki sorun moderotördede değil.Moderötörü işe alan arkadaşın iyi eğitim vermemesi ile alakalı.İyi araştırma yapmamaları ile alakalı.Yada kullanıcıyı önemsememeleri ile alakalı şimdi bütün.Shiftdelete website ağlarını incelemeye aldım.Yüksek rank site mantığında sağlam spam haber çıkıp reklam dan para basma mentalatisine bürünmüşler.Bunlar karalama kampanyası değil yanlış anlaşılmasın.Bunlar gerçekler.Bir haber sitesinin teknolojik haber sitesinin.Ya da forumların genel kuralları vardır.Kişiye ya da foruma ya da moderötere özel konmazlar.Yargıları ve çıkış amaçları bellidir.Rantlaştırma dışında kalmalıdır.İnternet rantlarındada spam rantları ve link rantları mevcuttur.Şimdi ben buna para yatırıp iş yapıyor olsam diyecem amenna.Oyun incelemesine adam spam reklamı diyip ban koydu.Yav neyse ben burda genel kuralları bu foruma öğretmeye kalksam sabah olur...Ha bu foruma özel bir şey se bu elden bir şey gelmez.

Not: Forumların kendilerine özel kuralları olmaz.Genel forum kural ve yargıları vardır.Rant sağlamak isteyenler bu yargıları kendi açısından değiştirir.
Ne alakası varmış kendine özel bir kaç kuralıda olur olmaz madem sorunun yetkili mod üyelerde onları şikayet edersin sorununu onlarla çözersin çözemezsen byefsane'ye bildirisin bu kadar sabit kabalık etmeye gerek yok

osuranb

Üyecik
Ne alakası varmış kendine özel bir kaç kuralıda olur olmaz madem sorunun yetkili mod üyelerde onları şikayet edersin sorununu onlarla çözersin çözemezsen byefsane'ye bildirisin bu kadar sabit kabalık etmeye gerek yok
"Merhaba, açtığınız konular oyun inceleme konusundan daha çok, kendi youtube kanalınızdan içerik paylaşmak odaklı olduğu için kapatılıyor."

Bu bay efsanenin yorumu : Baştanda dediğim gibi ben konuyu buraya taşımak için konunun altına 3 farklı yorum düştüm burada soru sorulmasına ve burada cevap vericeğime dair.Ben bunu diğer forumlardada yapıyorum sıfır sorunsuz.Ve aktif olarak sorular geliyor.Genel anlamda toparlamak gerekirse başka kanalın inceleme videosunu burada konu tartışması olarak ele almanın reklam olduğunu ele alıyorlar ve bundan ilerde para da talep etme hakları doğuyor.Yeniden dediğim üzere forumlar üretim yerleridir üretici bir kişiyi kış kışlarsan bırakın sadece biz üretelim siz tüketin dersen buranın forum olma mentalitesi nerede ?

Ayricen sunuda eklemek isterim dostum 2 tanede yorumunda şunu farkına vardım sağlam shiftcisin sanırım bir yorumunu sildin direk.Bundada "kalabalık etmeye gerek yok" gibi terimler kullanıyorsun.Ama buralar kalabalık olması gereken alanlar şikayet alanı...Forum mentalitesi şunu gerektirir.Ben burda bu sorunu yaşadıysam benim gibi bir çok insan bunu yaşama ihtimaline sahip ve senin belirttiğin üzere bizim bu forumda üretim yapmamıza gerek yok.

Konunun sonuna geldik sanırsam yavaştan kapatalım konuyu kendinize iyi bakın.

Death Mark

Onursal Üye
Burası Mal ürün pazarlama youtube kanallarını destek çıkma amaçlı bir forum sitesi olmadığını biliyorsundur umarım
Gönderilerin by efsane'nin dediği gibi sürekli her gün kendi youtube kanalını paylışıyorsan bu reklama kaçar haftada birkaç kez yaparsan hiçbir sıkıntı olmaz görüyorum ki sen bu sınırı aşmışsın artık tam olarak ne yapıyorsan forumda demekki bu davranışın doğru değil demektir her forumun kendine özgü kuralları var mesela technopat da yazım kurallarını ihlal etmek dert davranışlar içersinde bulunmak gibi kurallar var orada direk cezayı yiyorsun

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Arkadaşlar gerekli açıklamayı yaptık lütfen daha fazla uzatmayalım en azından belli bir mesaj sayısı sağlandığına sıkıntı olmayacağı belirtildi

stat counter