Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler | Bölüm Kuralları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Elusive

Dekan
pesimist benim de sormak istediğim bir şey var. Süper moderatörler neye göre seçiliyor? Şahsen mazruf abinin süper moderatör olmasını istiyorum işinin hakkını veriyor çünkü. Belli bir süre yeşil olması gibi bir şart falan mı var?

mehovic

Profesör
@pesimist benim de sormak istediğim bir şey var. Süper moderatörler neye göre seçiliyor? Şahsen @mazruf abinin süper moderatör olmasını istiyorum işinin hakkını veriyor çünkü. Belli bir süre yeşil olması gibi bir şart falan mı var?
Kesinlikle katılıyorum. @mazrufabi işini çok iyi yapıyor. Bende çok beğeniyorum açtığı konuları son dakika haberler olsun vb.

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Kendisine teklif götürdük ama nazik bir dille geri çevirdi. Kendisi istediği anda super moderatör olabilir. Foruma katkısı inanılmaz.

The Virus

Doçent
Spor Mazruf'un bu kadar ilgisine göre ana kategori olmayı hak ediyor bence.
Hem belki bu şekilde bölüme ilgi de artabilir. pesimist

Absolut Milk

Profesör
Ben hala Kendi aramızda da bir lig oluşturma taraftarıyım :D
Daha öncede söylemiştim ama kabul görmemişti :D
GErçi bunu buraya yazmam ne kadar uygun bilmiyorum ama SDN Ligi diye bir konu olabilir,
belirli kurallar konulur, her hafta maçlar başlamadan önce maçlarla ilgili tahmin yaparız ve en çok maçı bilen bildiği maç sayısı kadar puan alır 2 ve daha az bilenden puan kesilir yada kesilmez değiştirilebilir.
En çok bilene + 2 puan verilir ..

Lig sonunda da SDN şampiyonunu belirleriz kupasını veririz :D
bence eğlenceli olur, lig başladı ama yinede yapılabilir benden bir öneri gerisi size kalmış :)

hatta şunu da söyleyeyim hani puan hesaplamaları nasıl olacak derseniz gönüllü bir arkadaşımız bu konuyla ilgilenecek,
toplu tahmin yapılacak tek tek yada kafasına göre bir gün bir maç, öbür gün diğer maçları tahmin etmeyecek,
ve o haftadaki ilk maç başlamada 1 saat öncesine kadar tahmin yapmak zorunlu olacak. Ya da bunu ilk maç başlamadan yapılmalı şeklinde de belirleyebiliriz :D

kısaca böyle diyeyim :)

stat counter