bitcoin cüzdan çok riskli aman dikkat...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tekelok

Üyecik
Merhaba... Bu sabah telefonumda hiç kullanmadığım içinde para olmayan bitcoin cüzdan uygulaması kendi kendine 6gb işlem yapmıştır aman dikkat diyeyim umarım başıma bir olay gelmez. bu program yüklü olan tanıdıklarınızı da uyarın lütfen...

Screenshot_2019-10-19-10-25-28-736_com.miui.securitycenter.jpg
Screenshot_2019-10-19-10-26-43-709_com.miui.securitycenter.jpg

tekelok

Üyecik
mi note 3
android 9 var.
program iki yıldır telefonda yüklü duruyor. ilk kez böyle bir şey oldu. sabah 8 de uyandım kotanın bittiğini gördüm.
şimdiye kadar hiç arka planda çalışmamıştı. galiba iphone geçmenin zamanı geldi yada nokia 3310 a :)

Şimdi yedim seni

Profesör
mi note 3
android 9 var.
program iki yıldır telefonda yüklü duruyor. ilk kez böyle bir şey oldu. sabah 8 de uyandım kotanın bittiğini gördüm.
şimdiye kadar hiç arka planda çalışmamıştı. galiba iphone geçmenin zamanı geldi yada nokia 3310 a :)
Uygulamayı silmeye ne dersin ??

tekelok

Üyecik
şimdilik biraz bekleyeceğim aksi bir şey olur diye. uygulamanın datasını kapattım.
bir kaç ihtimal var
telefondaki bilgileri kopyaladılar.
birileri aralarında para transferi yapmış olabilir.
ddos atak yani bir yere saldırı
mining olabilir.
bitcoin parası olana Allah kolaylık versin program boşta iken böyle bir şey oluyorsa bir sabah gözünü açtığın koca bir sıfır ile karşılaşabilir

Ege072

Üyecik
Telefonda mining. 🤔
Telefondan veya bilgisayardan hatta playstation 4' den bile mining yapılabilir acilen o uygulamayı sil ve bu fotoğrafı sakla eğer bitcoin mining suçundan ki bu bir suçtur polisler evine gelirse elinde fotoğraflı bir delil olmuş olur ama acilen silmen lazım yoksa fotoğrafta bir işe yaramayabilir.

Ege072

Üyecik
aynen çok korkuyorum idam ederler diye. dalga geçiyorsun ha. sana öyle bir şey yazarım anladın sen ......
Ne dalgası ? Gerçekten diyorum git Google' a yaz araştır. Ben dalga falan geçmiyorum; bildiklerimi söyledim sadece al yorumu da sildim oldu mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen çok korkuyorum idam ederler diye. dalga geçiyorsun ha. sana öyle bir şey yazarım anladın sen ......
yorum silinmiyormuş onu farkettim

extronaction

Asistan
Yasaklı
saçma sapan şeyler yükleyip suçu androide atmak yeni moda oldu...

stat counter