"BilgisayarUzmani" kullanıcısı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Enginmurat

Asistan
Yasaklı
Merhaba arkadaşlar. Size bir sorum olacak. "BilgisayarUzmani" SDN Forum kullanıcısı güvenilirmidir? Bana site kuracak ve bunun mobil versiyonunu yapacak. Sizce güvenmelimiyim bu arkadaşa? Ben forumda daha yeniyim. Tanıyan arkadaşlar varsa yazsınlar. Kendisi bana 22 yaşında olduğunu ve bu alanda bir çok projede çalıştığını söyledi. Güvenmelimiyim sizce? Site kurmak için benden 800TL istedi. Bir forum sitesi kuras cak kendisi ve android uygulamasını yapacaktır. Bu arkadaş nasıl biri?

Son düzenleme:

The Undertaker

Profesör
Merhaba arkadaşlar. Size bir sorum olacak. "BilgisayarUzmani" SDN Forum kullanıcısı güvenilirmidir? Bana site kuracak ve bunun mobil versiyonunu yapacak. Sizce güvenmelimiyim bu arkadaşa? Ben forumda daha yeniyim. Tanıyan arkadaşlar varsa yazsınlar. Kendisi bana 22 yaşında olduğunu ve bu alanda bir çok projede çalıştığını söyledi. Güvenmelimiyim sizce?
Ben onu pek çözemedim zaten her konuda yaptığı şeyleri söylüyor ego mu kasıyor anlamadım ama ben güvenmiyorum kendisine.

Enginmurat

Asistan
Yasaklı
BilgisayarUzmani" kullanıcısı bana 22 yaşında olduğunu söyledi Ama bakıyorum da 9. Sınıfa gidiyormuş

Son düzenleyen moderatör:

Oriolus Belası

Asistan
Merhaba arkadaşlar. Size bir sorum olacak. "BilgisayarUzmani" SDN Forum kullanıcısı güvenilirmidir? Bana site kuracak ve bunun mobil versiyonunu yapacak. Sizce güvenmelimiyim bu arkadaşa? Ben forumda daha yeniyim. Tanıyan arkadaşlar varsa yazsınlar. Kendisi bana 22 yaşında olduğunu ve bu alanda bir çok projede çalıştığını söyledi. Güvenmelimiyim sizce? Site kurmak için benden 800TL istedi. Bir forum sitesi kuras cak kendisi ve android uygulamasını yapacaktır. Bu arkadaş nasıl biri?
Hocam 800tl işe yarayacak türden Android uygulaması için oldukça düşük ancak dandik bir uygulama için son derece yüksektir.

Kendisi yaptığı pek çok sitede warez(crack) tema kullanmış biridir.

Bu parayı en azından üniversitesini bitirmiş, daha önce başarısının referansları olan bilinen kişilere yaptırmanız tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Enginmurat

Asistan
Yasaklı
Hocam 800tl işe yarayacak türden Android uygulaması için oldukça düşük ancak dandik bir uygulama için son derece yüksektir.

Kendisi yaptığı pek çok sitede warrez(crack) tema kullanmış biridir.

Bu parayı en azından üniversitesini bitirmiş, daha önce başarısının referansları olan bilinen kişilere yaptırmanız tavsiye ederim.
Warez crack olduna sıkıntı olur mu? Nedir warez crack?

BilgisayarUzmani

Profesör
Yasaklı

Kendisi yaptığı pek çok sitede warrez(crack) tema kullanmış biridir.

Warez crack olduna sıkıntı olur mu? Nedir warez crack?
Cracklenmiş lisanssız yazılımdır.
Ancak kendi web sitem de kullandığımı da belirtmek isterim.
Sipariş verilen bir site de değil.

Oriolus Belası

Asistan
Hocam size ufak bir tavsiye şu foruma gidin Webmaster Forumu | WM Aracı

Web sitesi+forum yaptırmak istediğinizi, arkasından seo tanıtım sosyal medya hesap yönetimi vs yapabilecek birilerini arıyorum tarzında konu açın. Ve sizle iletişime geçen üyelerin geçmiş satışlarını memnuniyetlerini gözden geçirin durduk yere riske girmeyin.

stat counter