Bilgisayarımın ekranında reklamlar çıkıyor?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 4)

serhat_1379

Asistan
Arkadaşlar son 2 haftadır pc min ekranında sağ sol altında reklamlar çıkmaya başlıyor tabi internette gezinirken sinir oluyom.
Bu reklamlar hangi programdan çıkıyor olabilir.

IDM yüklü pc de ben IDM den şüpheliyim bu reklamların nereden geldiğini ve nasıl kapatacağımı nasıl yaparım.?

karavali

Asistan
program ekle kaldırdaki saçma sapan programları ve eklentileri silersen gider diye düşünüyorum.
birde ccleaner yükle.

giskur11

Profesör
http://www.malwarebytes.org/ ücretsiz indir, tara bilgisayarını çok etkili bir program ,eğer antivirüsün varsa programı kurarken soruyor aktif korumayı aç diye onu açma, antivirüsle çakışmadan güzel bir şekilde kullanırsın.

Oqunes

Asistan
İlk önce denetim masasından toolbar gibi gereksiz şeyleri kaldırmayı dene.Olmazsa
Chrome kullanıyorsan sağ üstteki 3 çizgiye tıkla,
oradan ayarlara tıkla
solda uzantılar var oraya gir.
Oradan büyük ihtimal bir reklam toolbar vs gibi şeyler olması lazım.Yandaki çöp kutusu işaretinden onları tamamen kaldır.Oda olmazsa
Combofix diye bir program var işini o görecektir diye düşünüyorum.Bu programda sağlam bir malware aracıdır.

Burk.Clik

Profesör
IDM den kaynaklandığını düşünmüyorum bende idm kullanıyorum ve suana kadar hiç reklam çıkmadı, sağlam bir virüs programı ile bilgisayarda detaylı bir tarama yapmalısın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede Aynı sorun Var Çok Gıcık Bir Şey :S

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun var hem explorer de hem chrome de sayfanın her yanından reklam çıkıyor sayfayı aşağı indirdiğim halde reklam masa üzerinde yine gözüküyor arkadaşlar bu konuda yardımcı
olurmusunuz virüs proğramları işe yaramıyo formatlatmakta istemiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eyvallah kardeşim çok işime yaradı makbule geçti valla reklamlarda gitti :):)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
SAgda crome ayarlarına gir uzantılara gir kaldır hepsini . tamamdır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ogunes çok tşk ederim yazdıkların işe yaradı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim bilgisayarımda sürekli reklam sayfası çıkıyo bir reklamı kapamadan diğeri çıkıyo bu yazıyı yazarken bile 4-5 defa reklam çıktı bana biri yardımcı olabilirmi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vallahi oldu tertemiz reklamsuız ekran sağol ogunes dediklerin işe yaradıııı,,,

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Avast! Antivirüs kullanıyorum. Bende de aynı olay gerçekleşti tam tarama yapınca tüm virüsleri silebilir, karantinaya alabilirsiniz. Şu anda yapıyorum. (Süresi yoktur ya çok olur ya da az) Para vermek istemiyorsanız 30 günlük denemeyi kullanabilirsiniz. Avast!Antivirüs :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yukarıda dediğiniz tüm yolları denedim ancak hala o saçma sapan reklamlar geliyor 5 yaşında oğlum var anlamsız ekranlar açılıyor norton 360 yüklü samsung smart pc Windows 8 de ne yaptım sa düzelmedi ad block da yükledim ama düzelmiyor yardım lütfen :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekranımda reklamlar çıkmıyor ne yapmalıyımda virüs bulaşsın??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bndede çıkıyor abuk subuk reklamlar nefret etmeye bşladım

stat counter