Babamla Hep Kavga Ediyoruz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

zamqi

Üyecik
Dün babamla oturuyoz televizyon izliyoz bana kalk kumandayı getir dedi aldım kumandayı al baba dedim yüzüme baktı eşek herif dedi oturdum otururken kumandanın üstüne oturmusum kızdı eşek herif hep böyle yapıyon dedi konusurken yüzüme balgam attı küstüm dedim gidiyom dedim küfür etti git dedi sonra babam balgam atarak arkamdan kızmaya basladı sinirlendim maket pıçanı aldım sonra atmosfer gri renge büründü kıyamadım babama babam o benim dedim uyudum

zamqi

Üyecik
Beni hiç anlamıyonuz ben babama kıyamayacak kadar narinim az önce barışır gibi olduk ama yine kavga ettik odama geldi ben üzgün üzgün gangnam style dinliyodum odamı tıkılattı gel dedim geldi sonra yatama oturdu eliyle yatama vurdu otur demek istedi pratik zekamla hemen çözdüm gittim oturdum yanına oglum biz baba oguluz olur böyle seyler üzülme dedi tamam dedim oglum dedi seni dedi kırmak istememiştim dedi tamam baba dedim sonra bilgisayara baktı bu ne dedi şarkı baba dedim klibe baktı ulan dedi sen ne arlanmaz cocuksun bu nasıl klip orasını burasını acmıslar dedi ya baba bunlar yeni moda dedim yüzüme baktı balgam atıp gitti giderkende kapının ordan nuri alço gibi baktı içimden baba yakıyon hanny dicektim diyemedim moralım bozuldu gene otruom kös kös yarında sanayiye gitcektik

freewill

Dekan
yazdıklarına bakarsak evlat olsan sevilmezsin o derece :D hatta cebine eroin koyar polise ihbar ederim :D

Rom.

Rektör
Onursal Üye
yine bi finix vakası mi acaba? yüzüme balgam atti nedir ya? :D

silverkey

Üyecik
baba oğul ne güzel anlaşıyosunuz .. :) dikkat et balgama boğmasın seni.. :)

Rom.

Rektör
Onursal Üye
belki bi sağlık sorunu var adamın niye dalga geçiyosnz ki ?

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
Modlar, boş muhabbet cevirmekten üye ucuruyormuydunuz?

muhendisbey

Asistan
Modlar, boş muhabbet cevirmekten üye ucuruyormuydunuz?
ortada kişinin babasıyla olan ufak uyum problemlerinin itirafı var ve olması gereken bölümde.
o zaman asıl soru şu;

"mod lar, gereksiz post atanları uçurmaya ne dersiniz?"

ne ilginç kişilikler..

neskalii

Profesör
Valla yazılan yorumlara baktımda gerçekmi hikayemi anlayamadım.. Gerçek bi olaysa vahim.. Babaya bıçak çekmek de noluyo.. Sinirlendiyse git odana bırak sakinleşsin.. iki eşşek dedi diye baba ya bıçakmı çekilir...
Hikayede olabilir dediğim gibi ben iyi niyetli yaklaşmayı seçtim...

ReDo

Rektör
Baban lama mı ki balgam atıp duruyor ?

re13el

Dekan
Sanki bir senin babanla sorunun var. :) Her ailede olur böyle şeyler biraz fazla, biraz az ama yine de olur.

stat counter