App store desteği

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ertan2002

Asistan
Ilginize teşekkür ederim. Sürekli proje üretiyoruz. Illa ki hesap almamız gerekecek ileride. Çünkü bu devreleri belki piyasaya da süreceğiz ama şimdilik bir hesaptan yüklemek daha mantıklı bizim için. Sürekli açık olacak bir hesapsa tabii ki yardımınızı kabul ederiz. Uygulama başına ücret ödemeden olmaz tabii. Teşekkürler
Egitim amacli olan seyleri desteklerim hocam ama sizinki biraz ticariye giriyor. Bana farkli cevaplar verseydiniz benim de cevabim farkli olurdu. ögrenciler icin bir seyler yaptiginizi düsünüyordum ilk basta ama is farkli cikiyor, bir nevi ögretmenlerin hobisi gibi bi sey.. ücretli uygulamalar icin elbette kendiniz icin bi hesap acabilirsiniz. Bahsettiginiz basit uygulamayi bitirdiginizde de ben kendi hesabimdan yükleyebilirim sorun degil. Bir ücret istemiyorum tesekkürler.

Mamoste3645

Üyecik
Egitim amacli olan seyleri desteklerim hocam ama sizinki biraz ticariye giriyor. Bana farkli cevaplar verseydiniz benim de cevabim farkli olurdu. ögrenciler icin bir seyler yaptiginizi düsünüyordum ilk basta ama is farkli cikiyor, bir nevi ögretmenlerin hobisi gibi bi sey.. ücretli uygulamalar icin elbette kendiniz icin bi hesap acabilirsiniz. Bahsettiginiz basit uygulamayi bitirdiginizde de ben kendi hesabimdan yükleyebilirim sorun degil. Bir ücret istemiyorum tesekkürler.
Hiçbir ücretli uygulama yapmayı düşünmüyoruz. Akıllı tahta açma şeklinde yukarıda üç butonlu bir uygulama Arka planı atmıştım. Onun ios versiyonunu yapınca yollarım size.Tekrar teşekkürler. Demek istediğim şu devrelerin iphone da da sorunsuz çalıştığını görsek mecburen bir hesap açarız. Çünkü insanların hoşuna gidebilecek devreler yapıyoruz belki talep olursa hesabimizin olması gerekir. Uygulamayı gönderince bakarsınız yine de içinize sinmezse silebilirsiniz.

Ekli dosyalar

ertan2002

Asistan
hocam beni yanlis anladin :) Uygulamayi eklemede bir sorun yok. Eger bu uygulamalari ve devreleri ögrenciler yapiyor, onlari da bu isin icine katiyorsaniz size baska türlü yardimci olabilirim demistim. Ticari uygulamayi zaten benim eklemem mantiksiz olur kendi hesabima.

Mamoste3645

Üyecik
Yo kızmadım 👍hesabınıza zarar verecek bir uygulamaya yüklemezsiniz demek istedim. Ticarî değil ama ileride ticariye dönebilir diye söyledim. Ticarî derken devre satılırsa al uygulaması bu denir indirir . Reklam alma falan yok yani.Onu kastettim.

Mamoste3645

Üyecik
Merhaba arkadaşlar bir çözümbuldum.appstore bluetooth serial uygulamalarından biri işimi görecek. Herkese teşekkürler. Bu uygulamada komut satırına istediğimi yazıp programda iş yaptırabilirim

stat counter