Annemi Toprağa Verdim.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Artal73

Üyecik
Başın sağ olsun. Allah mekanını cennet etsin. 46 yaşındayım. 11 yaşında babasını kaybeden birisi olarak söyleyebilirim ki: yaşadığın acı geçecek, gün be gün hafifleyecek. Sadece kendini kapatma. Hayatına devam etmeye çalış.

bugraatas

Üyecik
Allah mekanını cennet kılsın. Çok acı biliyorum. Ölüm, hiç beklemediğimiz anda bizi buluyor. Ne yazık ki bu da hayatın bir gerçeği. Yaşama sımsıkı tutun. Annen için. Allah sana dayanma gücü versin.

seyhmus21

Profesör
Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın her zaman derim bugün varız yarın yokuz anne babaları üzmeyin kıymetini değerini bilin yaşlansalar ya da elden ayağa düşseler bile

|SeYYaH|

Rektör
"Ana başta tac imiş,
Her derde ilaç imiş,
Bir oğul pir olsa da,
Anaya muhtaç imiş!"

Ecdat böyle demiş vaktiyle, belki asırlar önce... Dünya yüzünde biz Türkler kadar "ANA"cı başka bir toplum, millet yoktur sanırım. Gerek dinimizin Kur'an ve hadisler gibi kök kaynakları gerek örf, bir de fıtratın getirdiği bağımlılık birleşince Allah ve Peygamberden sonra yüreklerimizi en çok ısıtan kavram olmuş ANNE... 2011 yılında kaybettiğim canparemin yarası kabuk bağlasa da hiç kapanmadı, kapanmıyor.

Başın sağolsun kardeşim, Mevlam rahmetiyle muamele buyursun, mekanı cennet olsun.

ReeLegend

Üyecik
O an öyle görünce 2-3 dk da suratı morarmaya başladı. Komsular dedi kalbi atıyor yanlıs müdahele yaparsın dediler. Kalbi atıyor olsa suratı morarmazdı. Kalp masajı yapamadım diye kendimi suçlu hissetmeye başladım. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim.

crow88

Dekan
ALLAH c.c. rahmet etsin,mekanı cennet olsun,sizlerinde başınız sağ olsun

stat counter