Annemi Toprağa Verdim.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ReeLegend

Üyecik
Geçen çarşamba günü anjiyo oldu eve geldik herşey güzeldi, aksam oldu yemek hazırlamıştı annem, sonrasında yemek yedik geldi yanıma uzandı dedi ki sana ne kadar kızsamda seni çok seviyorum. ondan sonra babamın yanına biraz yanaştı normal annemdi yani ondan sonra babama dedi ki git karpuz kes orada çürüyecek dedi babam gitti kardeşimin bağırmasıyla geldim ki annem oracıkta gitmiş. Evde 20 dk kalp masajı yapıldı ondan sonra hastaneye kaldırılıdı oradada 40 dakika yapıldı anca çalıştırılabildi kalp ondan sonra 2 gün yoğun bakım süreci derken hayatta en değer verdiğim insan olan annemi kaybettim. (İçimi dökerek ve dua ederek rahatlayabiliyorum.) Annemin kalbi yüzde 35 çalışıyormuş hiçbir doktor bizi bilgilendirmedi. Bu olay olduktan ve defnettikten sonra doktorla konuştuk doktor yüzde 35 çalışan kalple hiçbir problem olmadan yaşanır dedi. (Anjiyoyu koldan oldu ve orda çok iyiydi kolunda damar yolu oldugu için ona yemek yedirdim) Bi insanın bi anda bu şekilde gitmesi normal değil. Bundan sonrasında dava falan uğraşacağız ama göğsümdeki baskı kalkmıyor. Gözümün önünden gitmiyor. Babam ve bi kardeşim var. 19 yşaındayım. Bundan sonrasında nasıl yaşayacağım, göğsümdeki baskı nasıl kalkacak ?

AMC

Profesör
Allah rahmet eylesin başınız sağolsun ben 3.senelik ilişkiden ayrıldım diye o kadar acı çektim çektiğin acıyı tahmin bile edemiyorum eldende birşey gelmiyor Allah yardımcınız olsun :(

CoderxL

Doçent
Başin Sağolsun Kardesim, HAYAT Acısı TATLISI ile Bir sekılde Devam ediyor Bakınız : Külli nefsin zâikatü'l-mevt AYET Acık ve NET, Her Canli Bir Gün Ölümü TADACAKTIR, Yani Tüm Yasayan Canlilar Toprak OLACAKTIR, Bundan Sonraki HAYATIN Zor olasa Olan seylerın Uzerınden Zorlukları yenerek KALKACAKSIN, Yeri Kapanmaz Sogumaz Ancak GUN Gecer acılar Hep Taze Kalir.. Sabır ve Dua Bundan Sonraki Yapman Gerekenler... ALLAH Sabrını Versin..

Son düzenleme:

kmurat

Dekan
Başın sağolsun. Ölümün beklemedik gelmesi, ölümü beklemekten daha iyidir. İnsan öleceğini bildiğinde hepten çıldırır.

BJKolik

Profesör
Başın sağ olsun kardeşim Allah sabır versin, annenin mekanı cennet olsun. kendini bırakma metin ol hayat yine de devam ediyor yapacak bir şey yok her şey bizler için

Constantin87

Profesör
Allah gani gani rahmet eylesin çok üzüldüm, acını yaşa sakın içine atma ve acını paylaş, en kısa sürede hayata dön moralini yüksek tutmaya çalış, çünkü hastalıklar hep zamanlarda insanda ortaya çıkar. En savunmasız en çöktüğümüz anda

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Başın sağolsun acın büyük kendini salma yaşamaya çalış unutamazsın hep bir yanın eksik olur

Rint

Profesör
Başınız sağolsun kardeşim, okurken gözlerim doldu. Anne gibi bir insanın varlığını yitirmek nedir az çok bilirim, annem gibi sevdiğim bir insanı kaybettim. Annem olmamasına rağmen aylarca kendime gelememiştim. Ama geçmiş tecrübelerime dayanarak size şunu söylemek isterim; kabullenmek acınızı hafifletir, "insanlar doğar, ölmek için" diye bir söz var ve bana çok anlamlı gelir. Yani acınız tazedir, üzülmemek elde değildir ancak demek istediğim hayatımız devam ediyor. Buraya yazmanıza da çok sevindim. Acınızı paylaşmaktan kendi adıma onur duydum. Allah sabrını versin. Dm her zaman açık...

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
Şu dünyayı yaşanabilir kılan yegane şey şüphesiz anne sevgisidir, anne yüreğidir. O'ndaki karşılıksız sevgi ve şefkat başka hiçbir canlıda yoktur. O'na vereceğin en büyük armağan ise emeğinin boşa gitmediğini gösteren bir yaşam sürmen olacaktır. Yalnız da değilsin üstelik, baban için kardeşin için artık ayakta duracaksın. Her anne, baba çocuğunun mürüvvetini görmek ister. Allah nasip ederse sen de bir gün aile kuracaksın, baba olacaksın. Ama hiçbir şey için kendini şartlandırma; hayat acısıyla tatlısıyla geride kalanlar için devam ediyor.
Bir doktor ihmali varsa, olayı yine araştırın soruşturun, gereken mercilere danışın. Sizlerin tarifi zor bu kaybı - en azından- başka anneler, babalar, çocuklar yaşamasın. Göğsündeki baskı birden kalkmaz acın çok taze ama zamanla azalır.

stat counter