Açılmayan Tablet Problemi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:ya ben çöken bir tablet diyorum siz açılmayan diyosunuz:helpsmilie:

sea_demon

Üyecik
Arkadaslaractigim konu basligina bakan anlayan yarfim edicek komse yokmu...... Acer iconia tab aldim konu basligi

tesir

Üyecik
benim güç tuşum var ama ses tusum yok tablet kökten kapandı ve açılmıyor ailemin haberi yok cok kızacaklar lütfen yardım edin
aynı sorun bendede var sadece şarz işıgı yanıyor okadar ne yaptıysam olmadı model godegen qantum4 yok mu yardım edebilecek bir babayigit:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde oyun yonuyodum kapattım sonra hiçbirşekilde açılmadı 2-3 gün şarjda tuttum yine açılmadı herşeyi denedim ama olmadı yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tablet recovery mode de kaldı android resmi var yere yatmış göbeği açılmış üstünde danger amblemi var ne yapabilirim lütfen çok acil bana yardım edin:blink::blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletim lenovo A100-F güncellemme yüklenirken şarj bitti artık tam açılmıyor lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tpad m1004a adında tabletim var hiç bi şekilde açılmıyor yarddımmm :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim Queen tablet pc var ama bir sorunu var bu sorunu yüzünden 1 kere daha servise yolladım 15 gün geçmeden aynı sorunla bir daha karşılastım acaba bu sorun ne olabilir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletimi yedeklemeden sıfırladım ama hiçbir oyunum gitmemiş ve çalışmıyor silinmiyor da google playstore zaten çalışmıyor ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletimin markası stormax smx-T703 açma kapama tuşu bide ses açıp kapama tuşu var.....bnmde tabletim şifreyi yanlış girdiğim için kullanıcı adı ve şifremi, istiyor..hatırlamıyorum..napmam lazım lütfen çok acil yardım edermisinizz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletımı acıkken resetledım sonra actıgımda androıd yazısı çıkıyor ama bır turlu açılmıyor ses açma tusları kapama falan onları yaptım olmuyor napmam gerekır lüttfennn yardımcııı olunnnnn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bizim tablett kafayıı yedii denileni yaptık ama çince olduu yardımmm lütfenn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a beyler Benim Tabletimi Alalı Daha 1 gün Oluyor Tabletimin Markası MOBEE S1400 Dün Akşam Geldi Ve Sorunsuz Çalışıyordu Ama Şimdi Açılmıyor Android Diye bi Yazı Çıkıyor Yanındada Jelyy Bean Diye yazı var Lütfen Yardım Ein Yada Rom Varsa Size Zahmet Vermessek Bİ Linkini Atabilirmisiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tabletimi resetledim sonraa ilk başta hocanın dedikleri yapiodum recovery moduna geçti ama dokunmatik dediğğini secemiyorum klavyeli kılıfımın da kablosu koptu kalemi ilede olmuyoo napmammm gerekioo alahh rızasi içinn yardımmm edinn lütfennnnnnnnnn :helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar tabletın ekranında android yazılı kalıyo ya o sorun cöcülebılen bi sorun tablatın açma/kapatma tuşuna uzun bi sure basılı tutun tablet kapanıyor sonra 5 dk falan bekleyın ve tabletınızı aynı yerden açın eskı halıne gelıcektır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beim tabletim exper 7han açılmıyor android yazıda kalıyor format atıyorum yere yatmış android var göbeği açık ünlem işareti var bu olmıyınca reset attım olmuyor cevabınızı beklerim şimdiden teşekkürler :helpsmilie: :(:(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende escord marka tablet öncelikle ses açma kapama tuşu yok sırası ile power M yazan bir tuş ve onun yanın da ev işareti olan bir tuş var ve ekran kısmında ise iphone lardaki gibi yuvarlak bir tuş var. tabletin sorunu ise power tuşuna bastığımda ekranın ortasında androidin robotu 1-2 saniye görünüyor ve kayboluyor. şarj ından olacağını sanmıyorum güç kablosu takılı iken de aynı şekilde. anlıyacağınız tabletim hiç açılmıyor. yardımlarını bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beni tabletimi kardeşim bilgisayarın şarzını takmış ve şimdi çalışmıyor ekran açılmıyor tablet

stat counter