Açılmayan Tablet Problemi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ses ve guc düğmelriyle denedim olmuor başka hangı yok var??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bwnim tabletim exsper tabletim şarzda iken oyun oynadım ve ekrana beyaz bi işık geldi sonra gitti sonra birdaha geldi ve tabletim tamamen kapandı açmayı denedim 1 2 kez ama açılmadı resetleme tuşuna bastım açılmadı sizce sorun ne olabilir şase falan yapmıştır diye düşünüyorum lütfen yardım edin çok acil bir yardıma ihtiyacım var.........

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletim açılmıyo. Şarj oluyo Casper yazısına kadar geliyo sonra açmıyo. Bilgisayara bağlamaya çalışıyorum okumuyo. Hiçbi şekilde pcdende bağlanamıyorum :(:glare:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah ne muradın varsa versin. ses kapama tuşu ile güç tuşuna birlikte basınca dediğin işlemleri yaptım açıldı. Sağolun, varolun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla allah razı olsun power ve ses + duşuna basınca oluyor bende 2 3 saattir care arıyordum en son servese yollarım dedim bir kerede internetten araştırdım şuan acıldı sorunsuz tekrar allah razı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
canım benim tabletim 2013 ün kasım ayında gitti dün geldi daha:hammer::cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar, dediklerinizi aynen yaptım ve acıldı cok tesekkür ederim :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cool:arkadaşlar benim tablete pil kooruma var ben onu yapıyorum ve tablet tamamen kapanıyor ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim tabletin üst kısmına dokununca altı , alt kısma dokununca üstü algılıyor rom yükledikten sonra oluştu bu sorun bir öneriniz varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
knklerim bende aynı sorun vardı ben yani akıllı ben :)
usb portunu bilgisayara bağladı şarj portunu şarja bağladım 2si şarj ediyor
bilgisayar tabletimi bulduğu için tabletim yazısında takılı koluyordu açıldı
sonra format attım öneririm...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
me marka tabletim yaklaşık bir ay oldu alallı batarya full dolu diyor şarjdan çıkarıp bi oyun açıyorum 2dakika sonra kapanıyor tekrar fişe takıyorum %1 den başlıyor şarj edemeye ve sonuç gene aynı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Sarjı aksamdan sabaha kadar tak acılır bnwnımkı acıldı

crista7

Profesör
onyo marka almistim bi tablet,1 ay sonra cay & kahve altligi olarak kullanmaya basladim.gereksiz bir cihaz benim icin tabi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çin tabletiyse açılmaz bende var bütün format şeylerini denedim olmadı yani orjinal olması gerekior bunun için :DDD

S

SDN Okuru

SDN Okuru
factory resete tıkladım yes dedim ama sonraa açılmıyor ne yapıcam?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim tabletimin sorunu tabletimi şarza takıyorum doluyo gösteriyo daha sonra çıkarınca şarz yok diye kapanıyo ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaptım ama ona evet diyince baya no bir tane evt yanındada bişey yazıyo hepsini denedm geri öıktı lütfen yardm edib :(:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende rowell ds-890 tablet var acılıyor ekrana bir oyuncak resmi cıkıp duruyor ne yapmalıyım yardım ?

stat counter