900 TL'ye kadar kulaklık önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Pixilt

Üyecik
Merhaba,

Başlıkta da belirttiğim gibi bütçem 900TL. Oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Razer Kraken 7.1 V2 aldım ancak memnun değilim. Oyunlarda ayak seslerini net alamıyorum. Daha öncesinde Razer Kraken 7.1 v1 kullanmıştım çok memnun olduğum için düşünmeden v2 aldım fakat iade edip Razer Kraken 7.1 Tourment Edition almalı mıyım? Herhangi bir markaya karşı ön yargım yok, hepsini eşit değerlendiriyorum. Son zamanlarda FPS oyunlarına çok sardım. Benim için önemli olan oyunlarda ayak seslerini maksimum mesafeden, net ve anlaşılır şekilde duyabilmek.

Anakart: ASUS A320M-E

Şimdiden teşekkürler.
Hyper X revolver almazsan hata edersin

BlackTSix

Asistan
Razer TE, Kraken V2 ile aynı tip ürün. Şuan da v2 kullanıyorum kulaklarım çokta rahat değil açıkçası. Yarın Arctis 5 sipariş edip deneyeceğim beğenmezsem iade eder TE alırım.

Bi ıssırabilsem

Profesör
A
Razer TE, Kraken V2 ile aynı tip ürün. Şuan da v2 kullanıyorum kulaklarım çokta rahat değil açıkçası. Yarın Arctis 5 sipariş edip deneyeceğim beğenmezsem iade eder TE alırım.
Öyle arctis denerseniz zaten hoşunuza gider kötü kulaklık değil sesi de gayet yeterli 40mm sürücüye göre ama film, müzik keyfi yok siz denemiş sevmişsiniz o tarafını ama thx kadar güzel değil yani sesleri.Düşmanın sizden haberi yokken siz onu 2, 3 ileri evden duyuyorsunuz çok büyük bir avantaj.

BlackTSix

Asistan
A
Öyle arctis denerseniz zaten hoşunuza gider kötü kulaklık değil sesi de gayet yeterli 40mm sürücüye göre ama film, müzik keyfi yok siz denemiş sevmişsiniz o tarafını ama thx kadar güzel değil yani sesleri.Düşmanın sizden haberi yokken siz onu 2, 3 ileri evden duyuyorsunuz çok büyük bir avantaj.
Zaten filmi kulaklık ile izlemekten hoşlanmıyorum. Şöyle yayıla yayıla izlemek daha çok cezbediyor beni. Fakat beni üzen kulaklarımın Kraken içerisinde daha etmemesi. 2 saat kullandıktan sonra kulaklarımın arkasını ağrıtıyor. Benim kulaklar biraz kepçe belki ondan olabilir. Ses konusuna gelirsek THX'in normal de nasıl bir firma olduğunu ve kalitesini biliyorum ancak konfor benim için daha ağır basacak sanırım. Nihayetinde rahat etmedikten sonra performans beni tatmin etmeyecektir. Ayrıca o kadar büyük bir fark olduğunu da düşünmüyorum ben açıkçası. Belki maksimum ses düzeyi sürücü sebebiyle değişebilir tabi.

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Kraken TE satın aldım.
2-3 haftaya videolu inceleme yayınlarım.
Eve gidiyorum şu an kutuyu açmak için can atıyorum. Bakalım ne çıkacak içinden.

BlackTSix

Asistan
Kraken TE satın aldım.
2-3 haftaya videolu inceleme yayınlarım.
Eve gidiyorum şu an kutuyu açmak için can atıyorum. Bakalım ne çıkacak içinden.
Hayırlı olsun. O kadar bekletme bizi. Hem Arctis kullandın uzun bir süre.. Ben iki ürün arasındayım şuan da Razer Kraken TE veya Arctis 5 objektif bir şekilde incelersen belki karar vermemde yardımcı olursun :p

Pixilt

Üyecik
Hayırlı olsun. O kadar bekletme bizi. Hem Arctis kullandın uzun bir süre.. Ben iki ürün arasındayım şuan da Razer Kraken TE veya Arctis 5 objektif bir şekilde incelersen belki karar vermemde yardımcı olursun :p
Hyper x revolver bak bence

stat counter